Neler Yeni

Spor liseleri hakkında deneyimim

Livaković

80+ Silver
merhabalar arkadaşlar öncellikle bu konuyu lise seçiminde olan kardeşlerim için açmak istiyorum spor liseleri nasıldır spor lisesinin öğrenci kalitesi nasıldır bundan bahsetmek istiyorum kendim 11.sınıfta okuyorum sakarya spor lisesinde ismim ömer spor lisesine gitmek isteyen arkadaşlarımız olacaktır önrerirmiyim ortamı nasıldır bunlardan bahsetmek istiyorum ilk öncellikle spor lisesine giriş için yetek sınavına girmeniz gerekiyor eğer kano kürek branşı iseniz o branşlara özel yetenek sınavınada sokabiliyorlar bu konuda gideceğiniz spor lisesi için müdürle konuşup detaylı bilgi alabilirsiniz buraya kadar bir problem yok liseye girmeyi başardınız diyelim ortamından bahsetmek istiyorum öncellikle ortamı tamamen serseri it kopuk odaklı bende ilk başta spor lisesine giderken sporcu insan kalitelidir diye düşünüyorsanız orda durun derim her allahın günü bir kavga bir huzursuzluk hocalara saygısızlık ne ararsan var geçen hafta okulda öğlen arasında gözümün önünde biri bıçakandı sporcu insanlar diye bu insanların kaliteli olduğunu düşünmeyin 1 ikincisi bu insanların çoğu ders sevmediği için buraya geliyorlar ders sevmeyen adamların çoğu serseri it kopuk oluyor bu yüzden okulun kaliteside gerçekten çok düşük oluyor eğer edepli saygılı ve kendi halinde takılan bir insansanız bu okul türü size göre olmayacaktır ben şuan anadoluya geçmeyi düşünüyorum en önemli faktör ise serserilen çoğunluk olması 9.sınıf uzaktan eğitim korona ile bu insanlardan yırttık 10.sınıfta 1 sene zor dayandım dayanamayacağım zamanlar bile oldu 11.sınıf oldum artık dayanamıyorum ve bu ay okul değiştireceğim bu serseri saygısız insanlarla 1.5senemi burda sizlere anlatmış oldum eğer derslerinize benim gibi çalışmayıp amaaan nolacak bir lise kendi halimde takılırım kim niye bana bulaşsın diyorsanız ozaman vay halinize ben şuan o kitabı açmadığım için kafamı duvarlara vuruyorum şuan üniye hazırlanıyorum bu alttabaka insanlarla daha fazla vakit geçirmemek için eğer şuan bu konuyu bir lgs öğrencisi okuyorsa bu dediklerimi dikkate almanı istiyorum emin ol bu senin hayatını etkileyecek derslerine çalış ihmal etme 4 sene bu alltabaka insanlara kimse dayanamaz dersleri ise üniye gidecekseniz üni planınız varsa burdan direkt uzak durmalısınız dersler her sene azalıyor 9 ve 10.sınıfta ders odaklı 11 12.sınıfta spor odaklı dersler görüyorsunuz 11.sınıfta atletizm dersiniz oluyor 12.de sporcu psikolojisi dersleriniz oluyor gittikçe çoğalıyor üni hayaliniz varsa dediğim gibi sğor lisesi sizin için iyi değil kaldiki derste bu süper zeka arkadaşlarımız hocanın anlattıklarını dinlemez arkada boş laf kalabalığı yaptıkları için dediklerinide anlayamazsınız bu okula gelmemeniz için iki büyük faktör var birincisi it kopuğun fazla olması ikincisi üni hayali olanlar için burası zaman kaybıdır buraya kadar okuduğunuz için teşşekkürler bir kardeşimizi bile bu konuyu okuyup bilgilendirdiysem ne mutlu bana

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Aga derslere kafası basmayan ne kadar it kopuk soytarı varsa dediğin gibi o tür okullarda dolu. Konuyu açıp insanları bilgilendirmen çok duyarlı bi davranış olmuş. Böyle aklı başında ve duyarlı olduğun için tebrik ediyorum kardesim. Memlekette senden az var öpüldün

Livaković

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga derslere kafası basmayan ne kadar it kopuk soytarı varsa dediğin gibi o tür okullarda dolu. Konuyu açıp insanları bilgilendirmen çok duyarlı bi davranış olmuş. Böyle aklı başında ve duyarlı olduğun için tebrik ediyorum kardesim. Memlekette senden az var öpüldün
ne demek işin trajikomik tarafı fenliselerine bile artık bu insanlar yaygınlaşıyor torpil sayesinde

Livaković

80+ Silver
Özel değilse hedefin nedir dostum merak ettim
Şuanda anadolu lisesine geçmeyi düşünüyorum spor lisesindeyim şuanda sakarya spor lisesi nakil aldıracağım bu insanlara dayanmak için adamda peygamber sabrı olması gerekiyor özel ders alıyorum üniye hazırlanıyorum bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ben önceden spor lisesine rahatlık için lise diplomam olsun diye girmiştim bir hedefim yoktu ama bu insanlara kendimi yakıştıramadım ve ders çalışmaya başladım dilerim bu hanzolar üniyede gelmezler çoğu büyük ihtimalle üni sınavında elenirler

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Bu dersleri umursamayan tayfa fen liselerinde de var hoca şayet tatlı biri pek ipleri elinde tutan biri değilse dersin içinden geçiyorlar.

Livaković

80+ Silver
Bu dersleri umursamayan tayfa fen liselerinde de var hoca şayet tatlı biri pek ipleri elinde tutan biri değilse dersin içinden geçiyorlar.
hocanında sesi yetmiyor napsın 30 tane kazık kadar adamlar toplasan 1 beyin etmiyorlar ama sesini duyuramıyor hoca ne yapsın bizimkilerde hocayla alay ediyor yüzlerinede söyledim birinizin beyni çalışmıyor hoca bizlere yardım etmek istiyor diye hepsi bana bakıp güldü sanki komikmiş gibi

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
hocanında sesi yetmiyor napsın 30 tane kazık kadar adamlar toplasan 1 beyin etmiyorlar ama sesini duyuramıyor hoca ne yapsın bizimkilerde hocayla alay ediyor yüzlerinede söyledim birinizin beyni çalışmıyor hoca bizlere yardım etmek istiyor diye hepsi bana bakıp güldü sanki komikmiş gibi
Boomerlara laf atan avarage Türj genci de bu kadar. Nesiller değişiyor ama eşeklik baki kalıyor.

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Şuanda anadolu lisesine geçmeyi düşünüyorum spor lisesindeyim şuanda sakarya spor lisesi nakil aldıracağım bu insanlara dayanmak için adamda peygamber sabrı olması gerekiyor özel ders alıyorum üniye hazırlanıyorum bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ben önceden spor lisesine rahatlık için lise diplomam olsun diye girmiştim bir hedefim yoktu ama bu insanlara kendimi yakıştıramadım ve ders çalışmaya başladım dilerim bu hanzolar üniyede gelmezler çoğu büyük ihtimalle üni sınavında elenirler
Kazanacağına canı gönülden inanıyorum dostum kanım cok kaynadı sana adamsn öpüldün ancak maalesef baraj kalktığı için ünilerde de böyle tipleri göreceğiz hehehytt

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom