Neler Yeni

Spora başlıyacağım toz kullanmalı mıyım?

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
Beyler spora başlamak istiyorum boyum 1.75 kilo olarak 60-65 sporumu evde yapmayı düşünüyorum ancak yanında bi takviye edici kullanmak istiyorum
sizce kilo almak için gainer gibi bişey mi kullanmalıyım yoksa protein tozu creatine gibi bir şey mi önerirsiniz

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
896
İsim
mehmet ali oğuz
Beyler spora başlamak istiyorum boyum 1.75 kilo olarak 60-65 sporumu evde yapmayı düşünüyorum ancak yanında bi takviye edici kullanmak istiyorum
sizce kilo almak için gainer gibi bişey mi kullanmalıyım yoksa protein tozu creatine gibi bir şey mi önerirsiniz
Bol makarna prinç bulgur. Yeni başlayınca heleki evde takviye gereksiz bence yemelisin sadece sporunu aksatmadan.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
alıyorsun sürmeli 2 kg spora başlamana gerek kalmıyor

Ryka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Kaya
Şuan sana gerek yok bol yiyeceksin. Ama illa almak istiyorsan önerim creatin tam bir bulk nimeti

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan sana gerek yok bol yiyeceksin. Ama illa almak istiyorsan önerim creatin tam bir bulk nimeti
kanka valla arkadaşımda gainer öneriyo açıkcası kas kütlesi kazanmak istiyorum kollarımın kalınlasmasını felan arzuluyorum

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,267
İsim
Oozdmrsm
Evde en fazla vücut şekillenir. Çok gelişmez. Creatine givi tozlara bulaşma hiç şuan gerek yok.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hiçbir şey kullanmana gerek yok. Öncelikle disiplinini sağla. Daha sonra bunlar basit işler. Zamanla bilinçlenirsin. Çünkü kategorileştirdiğin ürünlerin hepsinin amacı birbirinden farklı.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
şimdilik 2 ay vucudu alıştır sonra kreatine başla.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
kardesım gaıner sana kas kazandırmaz kılo almanı hızlandırır sadece onu da yapmasının sebebı kalori mıktarıdır. sahsı onerım evde profosyonel ekıpmanların yoksa spor salonuna gıdıp orda sporunu yapman olucaktır. benım onerecegım tek supplement ise KREATIN olucaktır. kesınlıkle dandik markaları tuketme

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Yeni başlayacaksan gerek yok, ancak ilerde spor salonundaki hocalara danışarak toz kullanabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Demircioğlu
Yağsız kas yapmak istiyorsan haslama veya fırında sadece baharatlı tuz yağ yok tavuk hindi balık et köfte (tavuk köftesi favorim) pirinç lapa akşam haslama bulgur. (Karbonhidrat ilk yapabilirsen günde 2 su bardağı. Duruma göre ilerde 3 su bardağına çıkartırsın. Ara öğün istersen elma muz çiğ badem vs.
Sonuç olarak iyi beslenmezsen sporunu iyi yapmaz ve iyi dinlenmezsen Core 2 dou işlemciye rtx 4090 takıp oyun oynamaya benzer. Yada yakıt koymadan arabanın gitmesini beklemek gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,879
Üyeler
151,965
Son üye
Yusufcanbolat
Top Bottom