Neler Yeni

Yardım Star Wars evreni oyunları hakkında yardım

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Star Wars oyunları oynamak istiyorum ama daha önce ne bir dizisini ne bir filmini nede başka bir şeyini izlemedim okumadım bildiğim sadece 2 şey var birisi anakin sağdan soldan duyma diğeride darthwader sanırım yanlış yazmışta olabilirim eğer öncesinde film dizi içerik vs vs izlemem okumam gerekiyor ise ondan başlayayım evreni öğrenmek istiyorum aynı anda oyunu da oynamak isterim lego tarzı varmış onu sevmem

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
Star Wars oyunları oynamak istiyorum ama daha önce ne bir dizisini ne bir filmini nede başka bir şeyini izlemedim okumadım bildiğim sadece 2 şey var birisi anakin sağdan soldan duyma diğeride darthwader sanırım yanlış yazmışta olabilirim eğer öncesinde film dizi içerik vs vs izlemem okumam gerekiyor ise ondan başlayayım evreni öğrenmek istiyorum aynı anda oyunu da oynamak isterim görselliğe önem veren biriyim eski oyun dizi film vs izlemek oynamak istemem lego tarzı varmış onu da sevmem
Star wars jedi fallen order ve jedi survival ı oyna. Filmlerden de eskileri daha güzel. Yenileri kötü maalesef

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Oyun kitap filmler vs. çok karmaşık, çok ara dönem yapımları var filmde olsun oyunda olsun. Baya yorabilir, keyfi alma şeklinde gitmek istiyorsan 2. üçleme filminlerini izle bu 2000-2006 arası falan olan 3 filmi. Sonra jedi fallen order falan o star wars serisine girebilirsin baş karakterin cal mıydı o olduğu şu turuncu saçlı zibidi.

Eski film sevmem dediğin için ilk üçlemeyi öneremiyorum, son üçleme ise anlamsız rezil üçleme zaten.

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
Bölüm 1,2 ve 3 ü izleyip (2000lerin başında çıkanlar) Jedi fallen order ve Jedi survivor izleyebilirsin. Eğer ilgini çekerse sonra devam edip battlefrontlara kadar gelebilirsin. Jedi oyunları 3. bölümden sonra order 66 sonrası dönemi anlatıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu dediklerim dışında filmlerden sonra clone wars vs. giriyor araya ama hem clone wars çok uzun hem de seni uzaklaştırır seriden. 3 Filmi izleyip direkt oyunları oynayabilirsin. Sonrasında da 1900lü yıllarda çıkmış olan Bölüm 4,5,6 yı izleyebilirsin devam etmek istersen

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun kitap filmler vs. çok karmaşık, çok ara dönem yapımları var filmde olsun oyunda olsun. Baya yorabilir, keyfi alma şeklinde gitmek istiyorsan 2. üçleme filminlerini izle bu 2000-2006 arası falan olan 3 filmi. Sonra jedi fallen order falan o star wars serisine girebilirsin baş karakterin cal mıydı o olduğu şu turuncu saçlı zibidi.

Eski film sevmem dediğin için ilk üçlemeyi öneremiyorum, son üçleme ise anlamsız rezil üçleme zaten.
Bölüm 1,2 ve 3 ü izleyip (2000lerin başında çıkanlar) Jedi fallen order ve Jedi survivor izleyebilirsin. Eğer ilgini çekerse sonra devam edip battlefrontlara kadar gelebilirsin. Jedi oyunları 3. bölümden sonra order 66 sonrası dönemi anlatıyor
Star wars jedi fallen order ve jedi survival ı oyna. Filmlerden de eskileri daha güzel. Yenileri kötü maalesef
anladığım kadarıyla eski oyun ve filmler daha iyi o zaman açıklamayı değiştireyim ve şans vereyim bağlantı kopukluğu vs yaşamayayım

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
1718971276183.png

Daha anlaşılır olması için filmlerin afişlerini ekleyim. Bu 3 film, peşine jedi fallen order peşine de jedi survivor

anladığım kadarıyla eski oyun ve filmler daha iyi o zaman açıklamayı değiştireyim ve şans vereyim bağlantı kopukluğu vs yaşamayayım
En eski filmler zaman çizgisinde daha ileriyi anlatıyor. Zaman çizgisine göre ilk film phantom menace. 1999 yapımı olan

Eski oyunlardan bir tek kotor'a güzel diyorlar onun da remake edilmesini bekliyorum o nedenle oynamadım. Zaman çizgisine göre nerede oynamak gerkeiyor onu da bilmiyorum

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Alıntıyı görüntüle

Daha anlaşılır olması için filmlerin afişlerini ekleyim. Bu 3 film, peşine jedi fallen order peşine de jedi survivor

En eski filmler zaman çizgisinde daha ileriyi anlatıyor. Zaman çizgisine göre ilk film phantom menace. 1999 yapımı olan
çok kafam karıştı isimleride bilmediğim için oyun mu diyorsun dizi mi film mi onu bile bilmiyorum

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
çok kafam karıştı isimleride bilmediğim için oyun mu diyorsun dizi mi film mi onu bile bilmiyorum
Aslında açıktı, sana tekrar yazayım listeyle. Bu listeyle izler veya oynarsın. Yanına ne olduklarını yazacağım

1. Star Wars Phantom Menace (Film)
2. Star Wars Of The Clones (Film)
3. Star Wars Revenge Of The Sith (Film)
4. Star Wars Jedi Fallen Order (Oyun)
5. Star Wars Jedi Survivor (Oyun)

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Aslında açıktı, sana tekrar yazayım listeyle. Bu listeyle izler veya oynarsın. Yanına ne olduklarını yazacağım

1. Star Wars Phantom Menace (Film)
2. Star Wars Of The Clones (Film)
3. Star Wars Revenge Of The Sith (Film)
4. Star Wars Jedi Fallen Order (Oyun)
5. Star Wars Jedi Survivor (Oyun)
bekliyorum tüm şekilde yazmanı teşekkür ederim bu arada şeyi söyleyeceğim eski dizi film izlemem oynamam dedim ama kopuk eksik olacak ise izlerimde oynarım da pek etkilemiyor çok etkilemiyor ise es geçerim şu şekilde ise de es geçelim spiderman 1 2 3 şimdikiyle bağlantısız ve yeni hikaye ya o şekilde ise es geçelim

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
bekliyorum tüm şekilde yazmanı teşekkür ederim bu arada şeyi söyleyeceğim eski dizi film izlemem oynamam dedim ama kopuk eksik olacak ise izlerimde oynarım da pek etkilemiyor çok etkilemiyor ise es geçerim şu şekilde ise de es geçelim spiderman 1 2 3 şimdikiyle bağlantısız ve yeni hikaye ya o şekilde ise es geçelim
Bu iki oyunun evreninde olan olayları anlamak için ilk 3 film gerekiyor oyunun evreninden aldığın keyfi artırır. Devamında filmleri izlemek istersen şöyle devam edebilirsin

6. Star Wars A New Hope (Film)
7. Star Wars Battlefront 2 (Oyun)
8. Star Wars The Empire Strikes Back (Film)
9. Star Wars Return Of The Jedi (Film)

Bu 9 tanesini bahsettiğim sırayla izlersen evrene biraz hakim olursun. Çok hakim olmak için aralarda tonla dizileri, animeleri ve kısa filmleri var. Bunların hepsini izlemek ve takip etmek çok yorucu oluyor ben bir yerden sonra katlanamayıp bırakmıştım. Eğer ben her şeyiyle izleyip külliyatı tüketmek istiyorum dersen sana link atacağım orada neyin ne sırayla yapılması gerektiği detaylıca yazıyor.
Sadece bu liste hazırlanırken Jedi Survivor oyunu çıkmamıştı, bu nedenle jedi survivor'u jedi fallen order bittikten hemen sonra oynarsın hocam.

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Bu iki oyunun evreninde olan olayları anlamak için ilk 3 film gerekiyor oyunun evreninden aldığın keyfi artırır. Devamında filmleri izlemek istersen şöyle devam edebilirsin

6. Star Wars A New Hope (Film)
7. Star Wars Battlefront 2 (Oyun)
8. Star Wars The Empire Strikes Back (Film)
9. Star Wars Return Of The Jedi (Film)

Bu 9 tanesini bahsettiğim sırayla izlersen evrene biraz hakim olursun. Çok hakim olmak için aralarda tonla dizileri, animeleri ve kısa filmleri var. Bunların hepsini izlemek ve takip etmek çok yorucu oluyor ben bir yerden sonra katlanamayıp bırakmıştım. Eğer ben her şeyiyle izleyip külliyatı tüketmek istiyorum dersen sana link atacağım orada neyin ne sırayla yapılması gerektiği detaylıca yazıyor.
Sadece bu liste hazırlanırken Jedi Survivor oyunu çıkmamıştı, bu nedenle jedi survivor'u jedi fallen order bittikten hemen sonra oynarsın hocam.

teşekkür ederim bende ea play pro aboneliği var oraya star wars yazınca 24 oyun çıkıyor o kadar oyunu da oynayacak mıyım sitede onlarda var mı

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
teşekkür ederim bende ea play pro aboneliği var oraya star wars yazınca 24 oyun çıkıyor o kadar oyunu da oynayacak mıyım sitede onlarda var mı
Rica ederim. Hayır attığım listede eski oyunlar yok yalnızca güncel oyunlar var. Eski oyunların çoğu bu tarz listelerde yok. Muhtemelen hikayeye hiçbir katkısı olmayan oyunlar eski oyunlar. İstisna olan birkaç tane vardır ancak ben hepsinin dahil olduğu bir liste göremedim.

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Rica ederim. Hayır attığım listede eski oyunlar yok yalnızca güncel oyunlar var. Eski oyunların çoğu bu tarz listelerde yok. Muhtemelen hikayeye hiçbir katkısı olmayan oyunlar eski oyunlar. İstisna olan birkaç tane vardır ancak ben hepsinin dahil olduğu bir liste göremedim.
listede 7.sırada battlefront 2 2005 var ardına 8,sırada fallen order var 13,sırada bir daha battlefront 2 var 2005 olarak 14,sırada battlefront 2 var ama 2017 yapım nasıl oluyor anlamadım battlefront olarak 2005 mi 2017 olanı mı oynayacağım yoksa nasıl :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,709
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom