Neler Yeni

Starfield Geforce Now a geldi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
😄. Şuan çalışıyorum zaten. Ekime kadar düzelirse inşaallah öyle bir derdim olmadan oynamaya başlarım. Eğer kasarsa xcloud dan girerim. Orda xbox konsolundan olduğu için adamlar optimizasyonu iyi yapmış. Geçen oynadım kasma falan yoktu. Tabi ordan gamepad ile oynamak gereliyor. Çatışma zor olur benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada siz oynuyor musunuz?

Benim ilgimi çekmedi oynamıyorum, yeni the elder scrolls oyunu bekliyorum. Barbarım ben orta çağ lazım bana :D.

YazılımKafa

80+ Silver
Benim ilgimi çekmedi oynamıyorum, yeni the elder scrolls oyunu bekliyorum. Barbarım ben orta çağ lazım bana :D.
Onu bende oynamayı düşünüyorum. Ne zaman çıkacaktı? Ben unutmuşum bile

YazılımKafa

80+ Silver
Nasipte varsa...
Önceki oyunları bir türlü oynayamadım. Yenisine başlayacağım inşaallah. Online a başladım, ama başı garip geldi, saramadım

Önceki oyunları bir türlü oynayamadım. Yenisine başlayacağım inşaallah. Online a başladım, ama başı garip geldi, saramadım
Skyrim izledim ama oynamadım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Skyrim izledim ama oynamadım.

Ben skyrim modlayıp oynadım 20 saat falan, ana hikaye yan görev falan. Sonra buglarla baş edemedim saldım :D.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Acaba Nvidianın sunucusundaki canavarında belini büküyormudur oyun ve berbat optimizasyonu :D.
bugun gelen guncellemeyle optimizasyon güzel olmuş bu arada bi 5dk bakabıldım içerde 100 üstünde fps alıyordum aynı ayarlarla 70 civarı alıyordum ama dışarıya bakmak lazım tabi

YazılımKafa

80+ Silver
Ben skyrim modlayıp oynadım 20 saat falan, ana hikaye yan görev falan. Sonra buglarla baş edemedim saldım :D.
Bug bu işin tuzu biberi. Onsuz olmuyor, onunla olunca da zarar oluyor

bugun gelen guncellemeyle optimizasyon güzel olmuş bu arada bi 5dk bakabıldım içerde 100 üstünde fps alıyordum aynı ayarlarla 70 civarı alıyordum ama dışarıya bakmak lazım tabi
Güncelleme geldiyse iyi

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
1 2
Sistem, Starfield gibi oyuna GTX 1060 veriyormuş. Gerçekten şaka gibi. Önemli olan oyunun gelmesi değil, o oyunu açabilecek sunucu olması. Kullanıcılara GTX 1060 verilecekse de Starfield'in GeForce NOW'a eklenmesinin hiçbir mantığı yok.

YazılımKafa

80+ Silver
Sistem, Starfield gibi oyuna GTX 1060 veriyormuş. Gerçekten şaka gibi. Önemli olan oyunun gelmesi değil, o oyunu açabilecek sunucu olması. Kullanıcılara GTX 1060 verilecekse de Starfield'in GeForce NOW'a eklenmesinin hiçbir mantığı yok.
Hakkaten eskiden hep 2080 le oynardım. Şimdi sürekli 1060 veriyor. Böyle saçmalık olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,047
Üyeler
157,325
Son üye
benyusufi
Top Bottom