Neler Yeni

Steam 2 pc den girme ban

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özcan Başkurt
beyler benim şu an cs de bekleme süresi var yarın sabah 10 da açılıyor okula gittiğim için evde olmayacağım bende yanıma laptop alıcam oradan oynıyıcam da şey duydum 2 pc den steamı açarsak ban yiyormuşuz doğru mu

Annecik

80+ Bronze
Yanlış bilgi.Ban yemezsiniz.Fakat diğer bilgisayarda herhangi bir oyun açık olursa oyuna girdirmez sizi.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,006
İsim
Mert Metshi
Hayır yok öyle bir şey

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
beyler benim şu an cs de bekleme süresi var yarın sabah 10 da açılıyor okula gittiğim için evde olmayacağım bende yanıma laptop alıcam oradan oynıyıcam da şey duydum 2 pc den steamı açarsak ban yiyormuşuz doğru mu
Steam'in "orijinal" politikalarıında böyle bir şey varsa doğrudur. Ancak sanmıyorum. Onun dışında atmaca :)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,042
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Y
Yaw kardeşim nerden duyuyon böyle hurafeleri Allah aşkına ya. Yok oyle bişey 2 PC den giriyom ben ne zamandır. Şu var sadece birinden oyun oynayabilirsin

Top Bottom