Neler Yeni

Steam bakiyesini nakite çevirme

Behzat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
BehzatÇ
Merhaba 270 TL ye yakın steam bakiyem var nasıl nakite çevirebilirim bu parayı yardımcı olabilcek varmı??

Hurlost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Aydın
Steam bakiyeleri nakite çevirilmiyor diye biliyorum.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Emre
Merhaba 270 TL ye yakın steam bakiyem var nasıl nakite çevirebilirim bu parayı yardımcı olabilcek varmı??
arkadaşlarından oyun alacak varsa sen oyunu arkadaşına at parayı nakit olarak sana versin başka türlü çevrilmiyor zaten

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
Hocam %30 a nakite çevirebilirsin 3 tip sitelerden o da 189 lira falan ediyor yani, ben 200 veririm çevirmek isterseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama kandırmak istemem 270 TL ye bir skin alırsınız 250 TL'ye nakit satarsınız en karlısı bu şahsen ben öyle yapardım

FatiHE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Erdoğan
Skin alıp aldığın skini de bynogame de falan satabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mustafa
yakın zamanda Gameship diye bir uygulama çıktı telefonuna indirip rahatlıkla çevirebilirsin yada instagram gameship.app adresinden olayın ne olduğuna bakabilirsin.

Top Bottom