Neler Yeni

Steam dolandırıcısını nasıl şikayet edebilirim?

b3nc33xd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Nagy Bence
This idiot is so amateur that he was able to do fake Discord. He lied that he was Furkan Aslan. He also gave me his original Steam profile, I told him to add back there too, but he said he has no access to the PC.
1614592096673.png

Be very careful with this fucking guy, don’t be fooled, 4000 trade is by no means much if he's gambling all day.

He has a lot of Steam accounts, he has built a whole "scam network" for himself.

https://steamcommunity.com/id/officialcassie (Steamrep banned, scammer!)
1614592497193.png

and lot of accounts!

He’s such an amateur guy that yesterday he accidentally wrote me on Discord a thai text, and then he immediately deleted it. Paralytic. He’s not a Canadian, but he's a a Thai idiot fuckhead jizz.

He's YT channel:

TALHA MURAT

80+ Silver
Kanadalı :/
Parayı Banka hesabına gönderecekti.
iyide parayı gönderdiğinde düşmez yurtdışıdan para transferinin zamanı var ben biliyorum .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar türk olacak ki ağızlarının payını verebilesin. Türkçeyi ingilizceye çevirince aynı sövme hissiyatını hissedemiyorum.
çok haklısın ingilizce küfür edince yok olmuyor.

T.P.G.

80+ Titanium
iyide parayı gönderdiğinde düşmez yurtdışıdan para transferinin zamanı var ben biliyorum .

çok haklısın ingilizce küfür edince yok olmuyor.
Aynen kanka 6 gündür düşecek para.

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
şikayet ettikten sonra bir de şey yap tuvaletlere otobüs duraklarına ve bazı internet sitelerine numarasını yaz

T.P.G.

80+ Titanium
şikayet ettikten sonra bir de şey yap tuvaletlere otobüs duraklarına ve bazı internet sitelerine numarasını yaz
This idiot is so amateur that he was able to do fake Discord. He lied that he was Furkan Aslan. He also gave me his original Steam profile, I told him to add back there too, but he said he has no access to the PC.
Alıntıyı görüntüle
Be very careful with this fucking guy, don’t be fooled, 4000 trade is by no means much if he's gambling all day.

He has a lot of Steam accounts, he has built a whole "scam network" for himself.

Alıntıyı görüntüle

and lot of accounts!

He’s such an amateur guy that yesterday he accidentally wrote me on Discord a thai text, and then he immediately deleted it. Paralytic. He’s not a Canadian, but he's a a Thai idiot fuckhead jizz.

He's YT channel:
.

T.P.G.

80+ Titanium
1 hafta sürüyor bazen fazla ilk defa yapıyorsun belli bankayı ara böyle bir işlem varmı sorgula.
Adam tescillendi dolandırıcı işte.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

and lot of accounts!

He's YT channel:
and he's also using my name lol

1 hafta sürüyor bazen fazla ilk defa yapıyorsun belli bankayı ara böyle bir işlem varmı sorgula.
Yarın bakarız geldi geldi yoksa gitti zaten.
Aramaya gerek yok yarın gelmezse ararım.

TALHA MURAT

80+ Silver
Adam tescillendi dolandırıcı işte.

and he's also using my name lol

Yarın bakarız geldi geldi yoksa gitti zaten.
Aramaya gerek yok yarın gelmezse ararım.
sen denilenden anlamıyorsan yapacak bir şey yok .

TALHA MURAT

80+ Silver
Gayet anlıyorum, 1 haftada gelir ara diyorsun ancak şu an arayamam istesem de.
Adam her türlü dolandırıcı.
bu 2 haftaya çıkabilir onun için bankayı ara diyorum ve şimdiden öğren . dolandırıcı vs öğren bilgi edin şimdiden.

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Ticarette babana bile güvenmeyeceksin geçmiş olsun küçük bir paraysa üzülmeye çok gerek yok

Top Bottom