Neler Yeni

STEAM DOLAR DÖNÜŞÜ SONRASI KORSAN?

TEATYUK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmed Faruk Toker
Steam Dolar dönüşü sonrası korsan artık legal mi oldu bir çok yerde gördüm bu tip yorumları ben yeni laptop aldım oyun almak istiyordum bazılarını aldım ama istediğim oyunlar artık çok pahalı ne yapıcaz. Bu fiytlar karşılanabilecek düzeyde değil

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Steam Dolar dönüşü sonrası korsan artık legal mi oldu bir çok yerde gördüm bu tip yorumları ben yeni laptop aldım oyun almak istiyordum bazılarını aldım ama istediğim oyunlar artık çok pahalı ne yapıcaz. Bu fiytlar karşılanabilecek düzeyde değil
ben 4 yıldır stokladım da stokladım yeme içmem bir de bu stoğa gidiyordu param.
Artık benim için iyi ama kalan herkese kötü oldu en azından pahalı diyip almıyorum.
Epic gibi platformları kullanabilirsiniz fiyatları halen iyi veya cd key sitelerinden kod bakabilirsiniz ancak yok ben illaha steamdan alacağım diyorsanız sizi kurtaramayız malesef

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür

TEATYUK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmed Faruk Toker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 4 yıldır stokladım da stokladım yeme içmem bir de bu stoğa gidiyordu param.
Artık benim için iyi ama kalan herkese kötü oldu en azından pahalı diyip almıyorum.
Epic gibi platformları kullanabilirsiniz fiyatları halen iyi veya cd key sitelerinden kod bakabilirsiniz ancak yok ben illaha steamdan alacağım diyorsanız sizi kurtaramayız male
öyle ama benim yeni bilgisayarım olunca geç kaldım epic de de bayağı oyun eksiği var assassins creed oyunlarında falan o cd key lere falan nerden bakabiliriz

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Steam bedava oyunlarını oynarsın. Onun dışında %90 gibi büyük indirim alan oyunları incele. Epic games'in verdiği bedavaları kaçırma. Bu şekilde idare edeceğiz şimdilik.

Kanunname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
okan arslan
Adamlar bunu bedavaya yapmıyor çoğunda virus veya trojen olur riskini alırsan devam arada format atar sıfırlarsın pc yi

TEATYUK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmed Faruk Toker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam bedava oyunlarını oynarsın. Onun dışında %90 gibi büyük indirim alan oyunları incele. Epic games'in verdiği bedavaları kaçırma. Bu şekilde idare edeceğiz şimdilik.
böyle işi elimde rtx 4050 laptop var yaşadığımız şeye bak lanet olsun

TİTAN.

80+ Platinum
öyle ama benim yeni bilgisayarım olunca geç kaldım epic de de bayağı oyun eksiği var assassins creed oyunlarında falan o cd key lere falan nerden bakabiliriz
gamepass sana çare olabilir
onun dışında korsan hiç bir zaman legal olamaz ama ülkemizin içinde olduğu durumdan dolayı korsana talep çok ciddi artacak eski günlere döneceğiz
epic gamese bak orda güzel indirimler olabilir benim açtığım son konuda days gone, horizon zero dawnve god of warı alabilirsin fiyatları güzel

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,439
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
En başından beri diyorduk bilindik AAA oyunlar hariç para verilmez diye. Korsana geçiceksiniz. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
Bilgisayarı oyun dışında başka bir iş için kullanmayacaksanız, torrentin virüsüne, trojenine katlanmanız gerek. İlla bir takım virüsler barındırabiliyorlar. Virüs yok diyenler, Windows Defenderi kapatmış, anti-virüs yazılımsız bihaber kullananlar.

Sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmayın, online alışveriş yapmayın, kişisel bilgilerinizi (T.C Kimlik, Telefon No, Ad-Soyad vs.) not etmeyin.

Trifact

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,470
İsim
Yusuf
önceden korsan cd'ci vardı. şimdi dükkanlarda KORSAN USB'ci görürsek şaşırmayalım :D

Top Bottom