Neler Yeni

Steam En Çok Kâr Ettiren Oyunlar ?

phopshen

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 saatten önce gelmediğini nereden biliyorsun yanlış anlama merak ettim
kafan mı güzel knk nerde görülmüş 2 saati geçmeden kart düştüğü, 2 saati geçip iade edildiği (istisnalar hariç o da çok nadir olur)

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
kafan mı güzel knk nerde görülmüş 2 saati geçmeden kart düştüğü, 2 saati geçip iade edildiği (istisnalar hariç o da çok nadir olur)
ben 2 saat geçirip iade edicem demedim soru soruyoruz kafan mı güzel falan hoş değil

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,752
İsim
Emre
Discord
necromancerr
önceden bugdu o kaldırıldı istisna değil yani

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
bende de genelde ya 2 saati geçmeden yada tam 2 saat civarında düşüyordu ama sürekli iade ettiğiniz zaman ilk seferinde uyarı yiyorsun devam edersen de komple topluluk banı yiyorsun tavsiye etmem yani kazanacağın 50-100 tl için :D

Palo DAYI

80+ Gold
Beyler ben halı hazırda oynamis olduğum oyunlar için basarimlari bu yöntemle kasabilirmiyim

Palo DAYI

80+ Gold

Kerem gök

80+ Silver
Ban yemem demi tam olarak nasıl çalışıyor bunun gibi mi yoksa farklı bir mantığımı var
farklı, uygulamayı açıyorsun, unlock all diyorsun 5 saniyede 100k başarım açıyorsun sonra uygulamanı kapayıp başarımlarınla hava atabilirsin.

Palo DAYI

80+ Gold
farklı, uygulamayı açıyorsun, unlock all diyorsun 5 saniyede 100k başarım açıyorsun sonra uygulamanı kapayıp başarımlarınla hava atabilirsin.
yok ben kullanıyorum onu. idle masterda önlem olsun diye vaclı oyunlar kara listeye alınıyor. ama ban yiyen olmadı bu zamana kadar yanlış bilmiyorsam
Peki yukarıdaki arkadaşın dediği gibimi oluyor olay herseyi size soruyorum isteyim bakamıyorum yotubeden falan kusura bakmayin

Top Bottom