Neler Yeni

STEAM HESABIM ÇALINDI!

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ufuk Arslan
ben de bağlantıya tıklayıp hesabımı kaybettim ve uğraş sonucu kurtardım. önce gmaile girip steamdan gelen beklenmedik giriş tarzı bir maile girip hesabımı kilitle gibi bir seçeneği işaretleyip önce steam hesabımı kitledim. daha sonrasında steam destek ile iletişime geçmeden önce hesabın benim olduğunu kanıtlamak için steam üzerinden yapmış olduğum satın alımların ayrıntılarını steam desteğe ulaştırdım. daha sonrasında geri kalanını destek hallediyor. mailiniz üzerinden satın alım geçmişlerinize ulaşabilirsiniz. (satın alım yönteminize ait bilgiler örneğin kart ile ödediyseniz kart numarası, satın alım tarihi, saati, dekont numarası vs. bu bilgiler zaten eğer silmediyseniz steam hesabınıza ait olan mail adresinizde kayıtlı olacaktır.)

Canon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Can
Buraya baya çoluk çocuk doluşmuş...

Siteleri kopyalama işlemi yapıyorlar birebir aynısını ve bir adres alıp üzerine giydiriyorlar. Yorumlara bakma bir çoğu senden daha saftır. Hesabın geri alınır elbet ama bu sana deneyim olsun, güvenliği hat safa da tut ki bir daha gol yeme.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Arkadaşlar instagramdan arkadaş eklemek için bir kız bana yazdı. Linke tıkladım ve giriş yapmayı istedi aynı steam sayfası gibi anlamadım. Giriş yapar yapmaz hesabımın bütün bilgileri değişti.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acil ne yapmam gerekiyor yadım edin Steam mobil kimlik doğruluyacısı bile kapanmış. Hesaba para felan yatırmıştım.
Hocam buna nasıl kandınız kendi bile script yazmamıştır.Yüksek olarak zphisherkullanmıştır.
Neyse asıl sorunuza gelirsek steam desteğe yazın.Sizden hesapta daha önce kullandığınız kredi kartı bilgilerini vesayre ister doğru şekilde yollayınca açarlar.
Geçmiş olsun.

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
1 hafta değil genellikle 3 gün sürüyor. Hatta hafta içi ise 1 günde hesabı kurtarabiliyorsun.

Alabilirsiniz hocam her şeyi doğru cevapladıysanız.
Steam destek ile mi görüşüyorum? ben kendi yazdığım ticket için 1 hafta beklediğimi söylüyorum güzel kardeşim beni düzeltmeye çalışma arkadaşa yardımcı ol konu sahibi o

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Turgut Uysal
ARKADAŞLAR BÜTÜN BİLGİLERİM TELEFON NUMARASI E POSTA ŞİFRE DEĞİŞMİŞ ,MOBİL DOĞRULAYICI KALDIRILMIŞ. STEAME TİCKET AÇTIM. KART BİLGİLERİMİ VE MAİLDE Kİ DEKONTLARI ATTIM. KAFAYI YİCEM ŞUAN NASIL YEDİM NASIL BOŞLUĞUMA GELDİ ANLAMADIM. GERİ ALABİLİRMİYİM SİZCE ?
Alırsın ben 1 2 günde almıştım hesabım çalınmadı ama şifresini unuttum en son 2018 de giriş yaptım harcama yaptığım dekontu vs istediler verdim geri aldı

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,740
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Destek ekibine bütün istediği bilgileri gönderdim hesabın sahibi olduğunuzu dogrulayamadik dediler.Gittim en sonunda karti onlu arkali resmini attım. Anca ikna oldular. Konu kilit hesabı kurtardım.Yardimci olan arkadaşlara teşekkürler. Goygoya vuran arkadaşlar sizede teşekkürler. Benide guldurdunuz.
Sorun çözüldüğüne göre iyi.
Ben de böyle durumlar olmasın diye tıkladığım link urlsine dikkat ediyorum, sen de anlamışsındır zaten bu olaydan sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Melih
Discord
melih#4444
Arkadaşlar instagramdan arkadaş eklemek için bir kız bana yazdı. Linke tıkladım ve giriş yapmayı istedi aynı steam sayfası gibi anlamadım. Giriş yapar yapmaz hesabımın bütün bilgileri değişti.

Alıntıyı görüntüle

Acil ne yapmam gerekiyor yadım edin Steam mobil kimlik doğruluyacısı bile kapanmış. Hesaba para felan yatırmıştım.
dostum benimde daha yeni hesabım çalındı ve hallettim sorunu şimdi dediklerimi yapmalısın ama

dostum benimde daha yeni hesabım çalındı ve hallettim sorunu şimdi dediklerimi yapmalısın ama
tamamdır çözmüşsün olayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,509
İsim
Diyarhan
Ticket at steam geri veriyor. Sonra güvenliği arttır benimde Microsoft ve steam çalındı steam i kurtardım ama Microsoft cevaplarımı beğenmiyor ve hesabı vermiyor.

Top Bottom