Neler Yeni

STEAM HESABIM ÇALINDI!

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Muhammet Ali Ofluoğlu
ARKADAŞLAR BÜTÜN BİLGİLERİM TELEFON NUMARASI E POSTA ŞİFRE DEĞİŞMİŞ ,MOBİL DOĞRULAYICI KALDIRILMIŞ. STEAME TİCKET AÇTIM. KART BİLGİLERİMİ VE MAİLDE Kİ DEKONTLARI ATTIM. KAFAYI YİCEM ŞUAN NASIL YEDİM NASIL BOŞLUĞUMA GELDİ ANLAMADIM. GERİ ALABİLİRMİYİM SİZCE ?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Ticket atıcaksın dostum ingilizce ve en son hangi karttan steam'den alış veriş yaptığını belirteceksin kart bilgilerini gireceksin ayrıca fatura dekont vs varsa mobil bankacılıktan direk steamın çektiği onun dekontunuda gönder 1 haftaya geri alırsın hesabı
1 hafta değil genellikle 3 gün sürüyor. Hatta hafta içi ise 1 günde hesabı kurtarabiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ARKADAŞLAR BÜTÜN BİLGİLERİM TELEFON NUMARASI E POSTA ŞİFRE DEĞİŞMİŞ ,MOBİL DOĞRULAYICI KALDIRILMIŞ. STEAME TİCKET AÇTIM. KART BİLGİLERİMİ VE MAİLDE Kİ DEKONTLARI ATTIM. KAFAYI YİCEM ŞUAN NASIL YEDİM NASIL BOŞLUĞUMA GELDİ ANLAMADIM. GERİ ALABİLİRMİYİM SİZCE ?
Alabilirsiniz hocam her şeyi doğru cevapladıysanız.

NespaY

80+ Silver
Arkadaşlar instagramdan arkadaş eklemek için bir kız bana yazdı. Linke tıkladım ve giriş yapmayı istedi aynı steam sayfası gibi anlamadım. Giriş yapar yapmaz hesabımın bütün bilgileri değişti.

Alıntıyı görüntüle

Acil ne yapmam gerekiyor yadım edin Steam mobil kimlik doğruluyacısı bile kapanmış. Hesaba para felan yatırmıştım.
Kanka kusura bakma ama sende de bi ena- saflık var.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Arkadaşlar instagramdan arkadaş eklemek için bir kız bana yazdı. Linke tıkladım ve giriş yapmayı istedi aynı steam sayfası gibi anlamadım. Giriş yapar yapmaz hesabımın bütün bilgileri değişti.

Alıntıyı görüntüle

Acil ne yapmam gerekiyor yadım edin Steam mobil kimlik doğruluyacısı bile kapanmış. Hesaba para felan yatırmıştım.
Hocam gmailinize gelen eski fatura ile bile kanıtlayabilirsiniz bunu steam desteğe yazın

alırsınız rahat olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Muhammet Ali Ofluoğlu
Yememekte mümkün değil baksanıza site güvenli kusursuz yapmışlar. Nasıl becermişler anlayamıyorum.

Ekler

• 1661101510437.png
    1661101510437.png
    982.4 KB · Hit: 83

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Yememekte mümkün değil baksanıza site güvenli kusursuz yapmışlar. Nasıl becermişler anlayamıyorum.
Artık siteler gelişti oltaya düşmek bu kadar kolay artık. Bir an dalgınlığınız ile her şeyinizi kaybedersiniz dikkat edin.

Top Bottom