Neler Yeni

steam hesabım çalındı

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
buğra taşdemir
yok tamam o zaman problem yok daha önce item satış üzerinden hesap almıştı arkadaşım birkaç ay sonra satan adam hesabı steam ile iletişime geçip geri kendi mailine çekmişti çalındı diyerek
hala cevap yok yaa

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
uğur demirel
merhabalar perşembe akşamı steam hesabım çalındıbende o gün steam deki hesabınız çalındığında sizden kart bilgilerinizi istiyor ya orada steam kartınızı doğrulayamadı diyor ondan sonra steama mail attım 2 sefer ama bakmadı dün tekrar mail attım ve tel no mu ekledim ama hala bir şey yok sizce hesabımı geri alabilir miyim veya daha ne yapmalıyım

aşşağıya koyduğum ss i steame attım doğru olan değil mi
önceden satın aldığın veye son oynadığın oyunları saat ve dekonları mail yolla iyi yada kötü dönüş sağlarlar

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
buğra taşdemir
önceden satın aldığın veye son oynadığın oyunları saat ve dekonları mail yolla iyi yada kötü dönüş sağlarlar
saat derken anlamadım ama oyunu satın aldığımızda bize mail yolluyorlar ya onu attım ben

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
uğur demirel
saat derken anlamadım ama oyunu satın aldığımızda bize mail yolluyorlar ya onu attım ben
oynadğın oyunların süreleri varsa aklında tahmini enson oynadığın oyunları gün ay yıl olarak saat yazın mail satın alma dekontları iletin max tahmini 7 gün içinde dönüş sağlanır

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
buğra taşdemir
oynadğın oyunların süreleri varsa aklında tahmini enson oynadığın oyunları gün ay yıl olarak saat yazın mail satın alma dekontları iletin max tahmini 7 gün içinde dönüş sağlanır
ilettim fakat bekliyorum bazıkişilerde 1 gün içinde dönmüşler ben perşembe yazdım ona cevap vermediler cmt günü tekrar yazdım bekliyorum

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
uğur demirel
ilettim fakat bekliyorum bazıkişilerde 1 gün içinde dönmüşler ben perşembe yazdım ona cevap vermediler cmt günü tekrar yazdım bekliyorum
Ben ortalama gün şöyledim kaç oyunun varsa örnek 20 oyun satın aldin dekont foto al at belirt %70%80 ihtimali alırsınız

Top Bottom