Neler Yeni

Steam Hesabım Dolandırıldı, Ne Yapabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
evet arkadaşlar bugun steam de dolandırıldım bir eşyamı birine atarken başkasına gitti ve bütün param çöp oldu çok sinirlerim bozuldu abime eşyaları atıyodum denemek istedi 7.500 TL lik eşya attım takas birden reddedildi ve başka hesaba aktarıldı siber suçlar bunla ilgilenirmi sizce
dolandıran hesap : https://steamcommunity.com/id/yanagoryachev
raporlayarak dolandırdı diye bana destek olabilirsiniz bilgisiyardaki tüm heveslerim tadım kaçtı

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
dostum attığın kişi ve steam ile iletişime geç buraya da dolandıran hesap report kasın diye yazma.

jımalya

80+ Bronze
sadece soguk su icersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum attığın kişi ve steam ile iletişime geç buraya da dolandıran hesap report kasın diye yazma.
çalan hesap bir bot gerçek kişi değil eminim takas yollamamla attığım kişinin iptal olup buna gitmesi saliseler aldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
okuduğum kadarıyla büyük bir olay değilmiş bi anda yönlendirme kasıyorlar zannettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
API key scam yemişsiniz geçmiş olsun. Steam tarafında yapabileceğiniz bir şey yok, siber suçlar hakkında bir şey diyemeyeceğim.
hocam hiçbir siteye girmiyordum nasıl böyle bişey olur güvenmiyordum bu sitelere zaten bynogame kullanıyodum sadece hatırladığım kadarıyla başka hatırlamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
çalan hesap bir bot gerçek kişi değil eminim takas yollamamla attığım kişinin iptal olup buna gitmesi saliseler aldı
hocam siber suçların ilgileneceğini sanmıyorum steamde sorumluluk kabul etmiyormuş sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam hesap bilgileriniz başka kimde var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
okuduğum kadarıyla büyük bir olay değilmiş bi anda yönlendirme kasıyorlar zannettim.
7500 TL az paramı hocam yatırım amaçlı almıştım ben

hocam siber suçların ilgileneceğini sanmıyorum steamde sorumluluk kabul etmiyormuş sanırım.

hocam hesap bilgileriniz başka kimde var?
kimsede yok bundanda eminim çünkü 2 gün önce değiştim unuttum diye

ahmetbirs

80+ Bronze
çok sık bu tarz gönderiler oluyor forumda kasa sitesi falan kullanıp oradan mı patlıyorsunuz anladım ki kral eray mı izliyorsunuz :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut tunç
evet arkadaşlar bugun steam de dolandırıldım bir eşyamı birine atarken başkasına gitti ve bütün param çöp oldu çok sinirlerim bozuldu abime eşyaları atıyodum denemek istedi 7.500 TL lik eşya attım takas birden reddedildi ve başka hesaba aktarıldı siber suçlar bunla ilgilenirmi sizce
dolandıran hesap : https://steamcommunity.com/id/yanagoryachev
raporlayarak dolandırdı diye bana destek olabilirsiniz bilgisiyardaki tüm heveslerim tadım kaçtı
takas 7 gün süresi yok mu ne çabuk takas yaptınız

Top Bottom