Neler Yeni

Steam hesap satın almak sıkıntılımı?

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bannerlord için bir hesap satın almak istiyorum adamın dediklerini uygularsam ben oyundayken başkası bağlanabilirmi? save dosyaları silinebilirmi? veya hesap çalıntıysa bana sıkıntı çıkarabilirmi?
Hocam bunlardan bende kullandım halada kullanırım size bir sorunu olmaz oyunu açtıktan sonra steamı kapatırsanız kimse sizin oyununuza bağlanamaz yada kontrol edemez denendi onaylandı spiderman serisini böyle oynayıp bitirdim ben

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online oyun oynayamazsın. Çevrimdışı oynadığın sürece sıkıntı olmaz.
online sarmaz zaten beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunlardan bende kullandım halada kullanırım size bir sorunu olmaz oyunu açtıktan sonra steamı kapatırsanız kimse sizin oyununuza bağlanamaz yada kontrol edemez denendi onaylandı spiderman serisini böyle oynayıp bitirdim ben
hocam oyun sırasında bağlanma olmaz dimi çevrim dışı girdiğim halde? oyundan çıktıktan sonra hesap değiştir yapıp kendi hesabıma geçsem sıkıntı olurmu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
online sarmaz zaten beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam oyun sırasında bağlanma olmaz dimi çevrim dışı girdiğim halde? oyundan çıktıktan sonra hesap değiştir yapıp kendi hesabıma geçsem sıkıntı olurmu
Direk steamı kapatırsınız hocam hesap değişirmi bilmiyorum hiç denemedim :D bende 4 hesap var şuanda girili 2 si benim kendi hesaplarım 2 side bu offline oyun hesabı satın aldığım kişi satmayı bırakmış hesaplar bana kaldı arada girip takılıyorum

Top Bottom