Neler Yeni

Steam İdle Master Hakkında

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Arkadaşlar merhabalar, öncelikle Steam'da kullandığımız İdle Master hakkında biraz konuşmak istiyorum. Kendisi GitHub'da bir kullanıcı tarafından paylaşılmış bir program, programın amacı aynı anda birden fazla oyunda saat kasma, kart düşürme vb. ve bunları ücretsiz bir şekilde sadece bir kullanıcının GitHub'da yapmış olduğu paylaşımdaki linkten elde ediyoruz.

Bu programı kendim de kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum. Kendisi işe yarıyor ve kullandığım süre boyunca (1 haftadır) VAC vesaire yemedim. Asıl anlayamadığım olay şu, bu kadar işlevli, kullanışlı ve vac yedirtmeyen bir programı kim bizlere neden ücretsiz bir şekilde sağlasın ? Sizce bir amaca yönelik sağlıyor olamaz mı ? Sonuçta steam hesabımızla giriş yapıyoruz ve o şekilde kullanıyoruz. Evet vac ban yedirtmiyor fakat bu programı yazan kişinin bir menfaati olamaz mı ? Gizliliğimiz sizce ne kadar saklı tutuluyor ? Sizce durum neyden ibaret olabilir ? Aklımda bir sürü soru işareti var açıkçası. Mantıklı cevaplar verirseniz sevinirim..

Nopoleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Boyraz
kanki bende uzun zaman boyunca kullandım arada hesabıma birileri girmeye çalışıyor ama steam guard var ondan dolayı giremiyorlar idle master kullanıyorsan steam guardı tavsiye ederim, kullanmaz isen problem yaşayabilirsin

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ng3
Ben yıllardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım hesabıma girmeye çalışan falan da olmadı Neden ücretsiz dersek kaynak kodlarına bakmak gerekebilir belki arkaplanda bir reklam çalıştırıyor o şekilde para kazanıyor olabilir.

Nopoleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan Boyraz
Ben yıllardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım hesabıma girmeye çalışan falan da olmadı Neden ücretsiz dersek kaynak kodlarına bakmak gerekebilir belki arkaplanda bir reklam çalıştırıyor o şekilde para kazanıyor olabilir.
benimkine başkaları da girmeye çalışıyor olabilir

Top Bottom