Neler Yeni

steam offline hesap satanlar

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
arkadasların önerdigi itemsatıştan aldım 3 oyun 25 TL. god of war, rdr2, cyberpunk

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Hocam ayıptır sorması o hesapları nerden topluyorsunuz siz mi satın alıyorsunuz oyunları ?
plati.ru vs. gibi sitelere düşüyor genelde oralardan alıyoruz sıradan bir steam hesabı değiller normal steam hesapları 100-200 kişinin hesapta olmasını kaldıramıyor

skalle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eren demirkesen
ben de itemsatış üzerinden rdr2 aldım fakat offline giremiyorum offline girmeye çalıştıgımda ekte olan hatayı alıyorum ve oyundan çıkartıyor beni ilk 1 defa online girip sonra offline a aldim cloudu kapadım ayarlardan remote u kapadım fakat olmuyor.

Ekler

• hata 1.PNG
    hata 1.PNG
    214.7 KB · Hit: 139

Thezzerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
a a
arkadasların önerdigi itemsatıştan aldım 3 oyun 25 TL. god of war, rdr2, cyberpunk
hesap hala duruyormu birde atıyorum bir oyunu 10 saat oynadık sonra kendi steam hesabımızdaki bir oyunu oynamak istedik tekrar verilen hesaba girebiliyormuyuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesap hala duruyormu birde atıyorum bir oyunu 10 saat oynadık sonra kendi steam hesabımızdaki bir oyunu oynamak istedik tekrar verilen hesaba girebiliyormuyuz?
birde oyunlara türkçe yama yapabiliyormusun?

Son düzenleme:

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde oyunlara türkçe yama yapabiliyormusun?
hesaplar hala bende duruyor hatta daha farklı oyunlar da satın aldım. rdr2 ,god of war, resident evil village oyunlarını bitirdim
ve evet türkçe yama yapılıyor

Thezzerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
a a
hesaplar hala bende duruyor hatta daha farklı oyunlar da satın aldım. rdr2 ,god of war, resident evil village oyunlarını bitirdim
teşekkürler birde son olarak bende birkaç oyun almayı planlıyorum atıyorum elden ring oynadıktan sonra steamden çıkıp god of war hesabını girmem gerekiyor dimi hangi oyunu oynayacaksak o hesabı giricez

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
teşekkürler birde son olarak bende birkaç oyun almayı planlıyorum atıyorum elden ring oynadıktan sonra steamden çıkıp god of war hesabını girmem gerekiyor dimi hangi oyunu oynayacaksak o hesabı giricez
evet kanka rdr2 ile god of war farklı hesaptaydı , rdr2 oynadıktan sonra god of wara girecegim zaman aynı şekilde god of war olan hesaba girip offline moda alıyordum. Sıkıntı yaşamadım hiç. Zaten aldıgın satıcı ilgiliyse her soruna anında dönüyor. 2-3 tane sıkıntı yaşadıgımda yazdım anında cevap verip sorunuma yardımcı oldu.

Thezzerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
a a
evet kanka rdr2 ile god of war farklı hesaptaydı , rdr2 oynadıktan sonra god of wara girecegim zaman aynı şekilde god of war olan hesaba girip offline moda alıyordum. Sıkıntı yaşamadım hiç. Zaten aldıgın satıcı ilgiliyse her soruna anında dönüyor. 2-3 tane sıkıntı yaşadıgımda yazdım anında cevap verip sorunuma yardımcı oldu.
hangi siteden birde hangi satıcıdan aldın söylermisin

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
site İTEMSATIŞ

OpssGamerShop​

adlı satıcıdan aldım

yoky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yoky
Hcam god of Warlı hesap duruyorsa banada atar mısın.Arkadaş böyle hesap aldı giremedi param boşa gitmesin eğer sizde god of warli hesap varsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,830
Üyeler
141,347
Son üye
brtard
Top Bottom