Neler Yeni

STEAM PAZAR BANI YEDİM ACİL YARDIM

Critaes

80+ Bronze
Steam pazarında ban yedim ve kartımdan iki çekim yaptı ve bu çekimleri doğrulamamı istiyor. Fakat doğrulama cinsi Dolar cinsinden ve ekstrede çekileni google da dolar TL anlık fiyatından çevirip yazınca kabul etmiyor.
57,27 ve 48,62 TL olmak üzere iki adet çekim yaptı. Ben bunu tam olarak kaç dolar olarak girmem ve neye göre girmem gerekiyor? Naystan çekim yaptı tam olarak hangi mantıkta hareket edeceğim?

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Eren Turhan
Nays destege baglan dolar cinsinden cekim miktari ogren

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
Kankam doğrulama için 2 çekim yapacak ve anında geri iade yapacak zaten. Sorun etme. Doğrulamayı yapabilirsin.

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam doğrulama için 2 çekim yapacak ve anında geri iade yapacak zaten. Sorun etme. Doğrula
Kanka onu bahsetmiyorum 57 ve 45 küsüratlı olarak iki adet çekim yaptı zaten fakat bunları dolar olarak yazmamı istiyor steam de hangi kura göre onu diyorum. Google dakini yazınca kabul etmiyor.
Nays destege baglan dolar cinsinden cekim miktari ogren
Anlattım temsilci de ne anlatmak istediğimi anlamadı herhalde doğru dürüst cevap veremedi. Kur değişir diyor. Ben steame ne yazcam a****

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
Naysı bilmem ama bankanın kurları belli oluyor. Uygulamadan kontrol edebiliyordum. Yok mu uygulaması falan kurları görebileceğin? Google ile aynı olmaz çünkü herkes farklı kur kullanır. Herkes için geçerli sabit bir kur yok.

Top Bottom