Neler Yeni

Steam Profil tasarımı

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,019
İsim
Turuncu Keskin
Merhabalar, başlıktan anlaşılacağı gibi Steam Profil tasarımı yapıyorum, sade ve uyumlu bir şekilde küçük işler çıkartıyorum. Eğer bu konuya ilginiz var ama hiç bilginiz yoksa, başlangıç için size yardımcı olabilirim.

Kendi Steam profilim:

Not: ücret karşılığı yapmıyorum, amacım benim gibi ilgisi olup nereden başlayacağını bilmeyen arkadaşlara yol göstermek.

puan dükkanından puan dilenesim geldi. Maşallah..

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
bu arkaplan çok tercih ediliyor sanırım puan dükkanında vardı hoş bir havası var ama gökyüzü temalı çok güzel arkaplanlar var
Mesaj otomatik birleştirildi:

dc gelme şansınız var mı yada beni dc ye davet etme şansınız var mı ?
çağırabilirim

Gorkemslx

80+
Merhabalar, başlıktan anlaşılacağı gibi Steam Profil tasarımı yapıyorum, sade ve uyumlu bir şekilde küçük işler çıkartıyorum. Eğer bu konuya ilginiz var ama hiç bilginiz yoksa, başlangıç için size yardımcı olabilirim.

Kendi Steam profilim:

Not: ücret karşılığı yapmıyorum, amacım benim gibi ilgisi olup nereden başlayacağını bilmeyen arkadaşlara yol göstermek.
güzel olmuş escobarlı yapabilirsen sevinirim

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
arka plan çok güzel aslında çizim vitirinine de arka planı eklesek süper durur bence
arka plandaki gifi steam.design üzerinden dönüştüremedim başka şekilde yapma şansım var mı

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Hayır, sormana gerek yok. Ben sadece nedenini sordum. Cevabımı da aldım. Forumdaki boş insanın boş reaksiyonuymuş.
Peki, öyle olsun. Steam profil tasarımı konusunda ''O kadar oyuna para verdin mi ?'' yazıyorsun ama boş insan ben oluyorum. (y)

Has4nGodEx

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Hasan Acar
Peki, öyle olsun. Steam profil tasarımı konusunda ''O kadar oyuna para verdin mi ?'' yazıyorsun ama boş insan ben oluyorum. (y)
Steam profil tasarımlarından biri de başarımlar, steam seviyesi, arkadaş sayısı, rozet sayısı ve oyun sayısıdır. Bu kadar oyunu görünce eğer bug gibi bir şeyse ben de yapmak istedim. Steam profil tasarımı konusunda gayet düzgün bir soru olduğunu düşünüyorum.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap