Neler Yeni

STEAM TAKAS DOLANDIRICILIĞI

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet Arda Tekin
Ekran Görüntüsü (4).png

arkadaslar birsey sormak istiyorum bilginiz varsa ve cevaplarsanız beni sevindirirsin piyasa degeri 1000 bin dolarlık gece karambiti dmmarket üzerinden satısa koymak istedim takas teklifi geldi ama süphelendigim icin tekrardan tüm takasları iptal ettim ama benim iznim olmadan ard arda 2. kez takas teklifi geldi ve onaylandı, karambitim dmmarketin bot hesabına aktarıldı ve bot hesap 7 gün boyunca takas yapamayacak merak ettigim dmmarket güvenilirmidir daha önce alısveris yaptınmı 7 gün sonra siteye karambit aktarılırmı hic bilmedigim bir site daha önce baynogame ve shadowpay üzerinden satıs yapıyordum staem üzerinden konustugum kisi ısrar edince dmmarkete koymak istedim istedim
dolandırıcı degilsede umarım ban yemez panikle steame sikayette bulundum ve ban yese bile itemler geri eski sahibine ulastırılmıyormus ban yermi bot hesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet Arda Tekin
Hocam siz yine desteğe sorun ama orjinal bot galiba bu
sordum onlara ait degilmis steame sikayet ettim ama ne yapacagımı bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takas siteleri güvenilirdir lakin dikkat etmen gereken husus,
Birisi sana steam üzerinden iletişime geçip şurdan sat cart curt diyip aklını çelip, sen sitenin botuna itemini verdim diye seni dolandırmak isteyen adama (sahte/fake bir d market bot steam hesabı) göndermiş olabilirsin.

Görüyorum ki bir den fazla takas teklifleri gelmiş kimisini reddetmişsin, kimisi onaylanmış kısaca ne yaptığını sen bile bilmiyorsun, umarım şansın yaver gitmiştir.
iletisime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim ne yapmalıyım karambit yedi gün boyunca botun envanterinde kalacak

dmarket in hesabı olduğuna eminmiyiz
iletsime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim karambit 7 gün boyunca botun envanterinde kalacak ne yapmalıyım

Hesabın dmarket botu olduğuna emin misin?
iletisime gectim onların degilmis karambit 7 gün boyunca botun hesabında kalacak ne yapmalıyım steame sikayet ettim karambiti geri vermiyorlarmıs sanırım

Son düzenleme:

emiliano

80+ Bronze

iletisime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim ne yapmalıyım karambit yedi gün boyunca botun envanterinde kalacak

iletsime gectim onların botu degilmis steame sikayet ettim karambit 7 gün boyunca botun envanterinde kalacak ne yapmalıyım

iletisime gectim onların degilmis karambit 7 gün boyunca botun hesabında kalacak ne yapmalıyım steame sikayet ettim karambiti geri vermiyorlarmıs sanırım
hocam pek bir bilgim yok ama steam bu konulara destek vermiyor diye biliyorum

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Berk
Geçmiş olsun keşke acele işlem yapmasaydınız. Anlamıyorum ki nasıl kanabiliyorsunuz..

Üçüncü parti uygulama v.s olmadığından, doğrudan takas işlemi yaptığınızdan yardımcı olacaklarını hiç sanmıyorum. Siz gene de durumu steam destek bölümünden bildirin. Tekrar geçmiş olsun.

Son düzenleme:

r4NG3r

80+ Silver

Hocam geçmiş olsun..

Top Bottom