Neler Yeni

Steam takasta kimseye gitmeme sorunu

XeB12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Serdar güven
Arkadaşlar merhabalar, bir arkadaşıma bıçağımı yollamak için takas teklifi oluşturdum, bunu üst üste 4 5 kere falan yaptık (reddetip tekrar yolladık) daha sonra mobil e onay geldi, arkadaşını ismini görünce onayladım ve steam e baktığımda takas onaylanmış ama arkadaşııda engellemiş olarak gördüm. Takas geçmişimi kontrol ettiğimde ise bu şekilde gözüküyor. Takas yaptığım kişinin ismi gözükmüyor, skin ne ona gitti ne de bende kaldı bunun çözümü var mıdır?

isimsiz.png

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Atemix38
Arkadaşlar merhabalar, bir arkadaşıma bıçağımı yollamak için takas teklifi oluşturdum, bunu üst üste 4 5 kere falan yaptık (reddetip tekrar yolladık) daha sonra mobil e onay geldi, arkadaşını ismini görünce onayladım ve steam e baktığımda takas onaylanmış ama arkadaşııda engellemiş olarak gördüm. Takas geçmişimi kontrol ettiğimde ise bu şekilde gözüküyor. Takas yaptığım kişinin ismi gözükmüyor, skin ne ona gitti ne de bende kaldı bunun çözümü var mıdır?

Alıntıyı görüntüle
Arkadaşın seni silmiş mi anlamadım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ahmet
arkadaş seni engellemiş ama sanırım trade geçerli olmuş item ona geçmiş,dolandırdıysa büyük go

XeB12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Serdar güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaş seni engellemiş ama sanırım trade geçerli olmuş item ona geçmiş,dolandırdıysa büyük go
apikey muhabbetinden dolandırılmışım, sağlık olsun, takas yaparken aynı anda dolandırcıdanda takas teklifi geliyor siz arkadaşa attım sanarken adama atmış oluyorsunuz. Buda deneyim olmuş oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,178
Üyeler
147,496
Son üye
victorious81
Top Bottom