Neler Yeni

Ana Konu Steam Yaz İndirimleri EFSANE Oyun Önerileri!(23 Haziran-7 Temmuz)

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Ekli zaten 19. sırada.
Hangi oyunları eklediniz. Düzeltiyorum: kusura bakmayın konuya tıklayınca beni orta sayfalara getirmiş. Oyun listesini görmeden böyle bir şey yazdım :/

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Suwariba

80+ Silver
Cyberpunkdaki buglar düzeldimi? yani oyun oynanabilir seviyede mi şuan, ve sizce parasına değer mi

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Cyberpunkdaki buglar düzeldimi? yani oyun oynanabilir seviyede mi şuan, ve sizce parasına değer mi
Benim bildiğim kadarıyla düzeldi. Ancak 30 TL ekleyip RDR2 alman bence daha iyi olur.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Titanfall 2 gamepass de var, oynama süresi 6 saat civarı neden bu kadar heyecanlandınız anlamadım? Oyunun multiplayer serverları kapatıldı diye biliyorum.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Titanfall 2 gamepass de var, oynama süresi 6 saat civarı neden bu kadar heyecanlandınız anlamadım? Oyunun multiplayer serverları kapatıldı diye biliyorum.
Yok, multiplayer akıyor hala. Zevkli de.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

Green

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Furkan
Dövüş oyunu önerisi alabilir miyim? Sizce Mortal Kombat mı , Tekken mi , Street Fighter mı ve neden ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dövüş oyunu önerisi alabilir miyim? Sizce Mortal Kombat mı , Tekken mi , Street Fighter mı ve neden ?
Mortal kombat bana göre, diğerlerini denemedim sadece mortal kombat dövüş olarak güzel bir oyun

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,513
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Sizce Chivalry 2 mi almalıyım yoksa Mordhau mu fiyat farki var ama hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum hangisi sizce?
Mortal kombat bana göre, diğerlerini denemedim sadece mortal kombat dövüş olarak güzel bir oyun

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Cyberpunk 22 saatim mevcut. Herhangi büyük bir bug ile karşılaşmadım fakat oyunun 124 TL edeceği konusunda şüpheliyim. Ben olsam almazdım. Üstüne koyup RDR alın. Cyberpunk aşığı değilseniz.

Top Bottom