Neler Yeni

Steelseries Apex 3 TKL vs HyperX Alloy Core

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak

Juiclair0

80+ Silver
Arkadaşlar Hepsiburada da bu iki klavye listemdeydi ve indirime girdiklerini gördüm sizce hangisini almak mantıklı olur? Mouse olarak Rival 310 kullanıyorum ve çok kaliteli buluyorum bu yüzden apex 3 e biraz daha yakın gibiyim, sizce hangisini almalıyım?

apex 3 tkl ben alacağım zaman olsaydı alacaktım :(. Apex 3 aldım mecbur. Ama aklında bulunsun apex 3 tkl'de bilek desteği çıkmıyor ve o klavyeyi bilek desteksiz kullanınca elin yoruluyor.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
özellikle mi membran bakıyorsun?

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
özellikle mi membran bakıyorsun?
Özellikle membran aramıyorum fakat güzel bir mekanik klavye alacak bütçemde yok o yüzden bunlara bakıyorum. Eğer mekanik olucak ise red switch tercihim olur daha az ses çıkartması açısından.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
red switch ve kaliteli olarak redragon kumara k552 öneririm ben kullanıyorum memnunum.

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
Alloy core rgb bende var artıları ışıklandırması ve tuş basım hissiyatı eksisi ise yazılım desteği olmaması ama kesinlikle alınır.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alloy core rgb bende var artıları ışıklandırması ve tuş basım hissiyatı eksisi ise yazılım desteği olmaması ama kesinlikle alınır.
Peki ışıklandırmalarını klavye üzerinden istediğimiz renge sabitleyebiliyor muyuz hocam?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Hikmet Çalı
Peki ışıklandırmalarını klavye üzerinden istediğimiz renge sabitleyebiliyor muyuz hocam?
Işıklandırma modlarında sadece mavi ve kırmızıya sabitleniyor. Zaten bu kadar güzel bir ışıklandırması ekleyip bize az seçenek sunmaları kötü. Bir yazılımı olsa istediğimiz renk yapabilsek efsane olurdu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,734
Üyeler
140,693
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom