Neler Yeni

SteelSeries Apex Pro İkinci El Alınır mı?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Dostum keychron k6 en iyi klavye değil :D güzel bir klavye fakat keychron giriş seviyesinin bir üstü giriş seviyesi diyebilirim.
birden çok modeli var alüminyum kasalıyı diyosan dünyanın en iyi klavyesi plastik kasalı olanı diyosan parasını hak etmeyen çöp

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mehmet Salih
Sanırım numlock kullanmıyorsun F tuşlarına ihtiyacın var mı giriş seviyesi sizin için 3-5 pin hotswap bir klavye önerebilirim.
Numlock olmasada olur, zaten klavyedeki rakamlarda her şey mevcut :) önerinize açığım

federalper

80+ Silver
birden çok modeli var alüminyum kasalıyı diyosan dünyanın en iyi klavyesi plastik kasalı olanı diyosan parasını hak etmeyen çöp
Hocam klavyenin kasası ile ne alakası var keychron klavyeler gateron switchler ile geliyor :D yapma gözünü seveyim az da olsa bilgin olduğunu düşünüyorum fakat custom klavyeler hakkında bilgin yok gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Numlock olmasada olur, zaten klavyedeki rakamlarda her şey mevcut :) önerinize açığım
Gamakayın yeni çıkarttığı güzel bir klavye Yellow switch versiyonunu seçerek alabilirsin.
Eğer Knob ve yön tuşlarını da istiyorum dersen bu modele de bakabilirsin.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam klavyenin kasası ile ne alakası var keychron klavyeler gateron switchler ile geliyor :D yapma gözünü seveyim az da olsa bilgin olduğunu düşünüyorum fakat custom klavyeler hakkında bilgin yok gibi.
olduğu kadar artık. bi ara keychronlara baya takmıştım bilgim var bu klavye hakkında aradaki tek fark kasa değil diye hatırlıyorum yoksa custom klavye yapıp silver yada panda switch koyarsan daha iyi olabilir tabii ki

federalper

80+ Silver
olduğu kadar artık. bi ara keychronlara baya takmıştım bilgim var bu klavye hakkında aradaki tek fark kasa değil diye hatırlıyorum yoksa custom klavye yapıp silver yada panda switch koyarsan daha iyi olabilir tabii ki
Hocam silver switch zaten giriş seviyesi bir switch holly pandasların da gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum klonları zaten çok ucuz fiyatlara satılıyor.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam silver switch zaten giriş seviyesi bir switch holly pandasların da gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum klonları zaten çok ucuz fiyatlara satılıyor.
tk67 daha iyi
panda konusunda haklısın gereksiz pahalı
not:tk68 olcak

federalper

80+ Silver
tk67 daha iyi

K61 Pro daha yeni ve daha optimize bir klavye K61 şu durumda daha iyi LK67 artık eskimiş bir klavye.

tk67 daha iyi
not:tk68 olcak
TK68 fason mal direkt çok kötü bir klavye (attıklarıma göre)

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
K61 Pro daha yeni ve daha optimize bir klavye K61 şu durumda daha iyi LK67 artık eskimiş bir klavye.

TK68 fason mal direkt çok kötü bir klavye
katılmıyorum o konuda. şey sorcam bide k61 pro ilk defa görüyorum rakibi ney xtrfy k4'ten iyi mi

federalper

80+ Silver
katılmıyorum o konuda. şey sorcam bide k61 pro ilk defa görüyorum rakibi ney xtrfy k4'ten iyi mi
Hocam o keycapleri nerde görürsen gör bir firma üretip üzerine marka bastırıyorlar aynı klavyeden epomakerın ve bir çok markanında aynı tasarıma sahip klavyesi var direkt fason mal.

Xtrfy gereksiz pahalı boardu diğer klavyelere göre kaliteli değil daha iyi olduğunu düşünüyorum k61 pronun

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
Agalar s.a
Bir arkadaşım bana kendi kullandığı (garanti devam ediyor distribütör garantili) Apex pro yu 2k ya verebileceğini söyledi. Sizce alınır mı bu paraya? Yoksa ekim ayında ne kadar olunur bilinmez ama elektronik ürünlere gelecek ötv indirimi beklenmeli mi? Yorumunuz benim için önemli ve değerli.
Apex Pro'yu daha geçen günler de bende almayı düşündüm fakat araştırma yapınca ve bilgilenince şunu öğrendim o paraya custom klavye dizmek çok daha mantıklı Apex Pro'nun tek farkı omni switch olması o klavyeyi pahalı yapan da o switchler onun yerine kendi zevkinize göre bütçenize göre klavye customlayın daha çok rahat edersiniz ve uyguna gelir.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Hocam o keycapleri nerde görürsen gör bir firma üretip üzerine marka bastırıyorlar aynı klavyeden epomakerın ve bir çok markanında aynı tasarıma sahip klavyesi var direkt fason mal.

Xtrfy gereksiz pahalı boardu diğer klavyelere göre kaliteli değil daha iyi olduğunu düşünüyorum k61 pronun
k61 pro dikkatimi çekti yeni klavyeymiş zaten. epomaker yaptığını biliyorum hot swapple konusunda saçmaladıkları için çoğu klavyesini önermem

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
k61 pro dikkatimi çekti yeni klavyeymiş zaten. epomaker yaptığını biliyorum hot swapple konusunda saçmaladıkları için çoğu klavyesini önermem
Hocam bir de sohbetinizi özelden yapın isterseniz dostumuzun konusunun altını işgal etmeyelim. :)

Top Bottom