Neler Yeni

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Multi-Platform Gaming 5291TL

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mustafa Gülduran
Fiyatı uygun geldi. Amazon germany satıcı. Yorumlar pek iç açıcı değil ama değerlendirmek isteyen bakabilir.

GirayHan

80+ Gold

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yağız Berk Özel
Arctis 7P+ veya Logitech G535/733 ile kıyaslarsak nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Bu paraya cloud 3 wireless alırım, steelseries'in bi mouselari güzel bence. Bu kulaklıkta epey dipses var .

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Yani dünyanın en iyi klavyelerini üreten marka için sadece mouselerı güzel demen 🤔
Iyi dedin, klavye ve mouse olarak güzel ürünleri var gerçekten ama bence hyperx, razer veya corsair kadar iyi kulaklık üretemiyor.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
MUSA
Iyi dedin, klavye ve mouse olarak güzel ürünleri var gerçekten ama bence hyperx, razer veya corsair kadar iyi kulaklık üretemiyor.
gaming sektöründe özellikle yeni çıkarttığı nova pro wireless kulaklığı liderliğe kapışacak şekilde donanımlı ve kullanıcılar çok memnun, yanlış anlama ben steelseries in mesela mouse nu almıyorum sen mouse u güzel demişsin illa güzeldir ama bana göre razer v3 proya Steelseries in hiç bir mouse u yetişemez lakin kulaklık olarak dediğim model çoğu kişi tarafından istenen kullananlar tarafından çok beğenilen bir kulaklık genelleme yapmayalım bence kanka

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Steel series arctis 1 wriless kullanıyorum bozuldu değişim için 7p talep edecem verirlerse tabi ki önceden de almak istiyordum taksik seçeneği yoktu alamamıştım nasip olursa alacağım arctis 1 wriless bile gayet güzel şarj ı biraz çabuk bitiyor o kadar

Top Bottom