Neler Yeni

Steelseries klavye rgb sorunu

YazılımKafa

80+ Silver
Steelseries apex pro mini aldım. Rgb leri ayarladım. Ama ışıklar karışıyor. Bazen kendi kendine farklı renk açılıyor. Yazılımsal bir sorun belliki. Steelseries uygulamasında kulaklıklada sorun yaşıyordum. Uygulamayı kapatınca da ayarlarım gidiyor kendi kendine yanıyor. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır?

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yiğit
Bendede aynı sorun var hocam ya kendi kendine renkler değişiyor

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

YazılımKafa

80+ Silver
Gıcık bir sorun. Klavye çok güzelde şu sorun işi bozuyor. Keşke ayarı hafızasına kaydetse de uygulamayı kapatınca sıfırlanmasa. Öyle olsa bence düzelirdi. Çünkü uygulamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü steelseries kulaklıkta da uygulama kaynaklı sorun yaşıyorum. Umarım güncellemelerle düzeltirler. Bu arada sende hangi renkler oluyor? Bende sayısal tuşlar yeşil oluyor sürekli. Hep aynı tuşlar hep aynı renk oluyor nedense

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yiğit
Bencede uygulama kaynaklı hocam aerox 3 te var ikiside aynı anda gidiyor

YazılımKafa

80+ Silver
Bencede uygulama kaynaklı hocam aerox 3 te var ikiside aynı anda gidiyor
Steelseries mükemmel ürünler yapıyor. Bi yazılım yüzünden kalite düşürüyor. Yazılımın önemini görüyoruz. Mail falan atıcam. Bu konunun acil düzelmesi lazım.

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Tabi hocam atıyorum şimdi
Biraz uğraştırıcı. Önce bota bağlanman lazım. Sonra yazıyorsun. O sana makale atıyor. İşime yaramadı diyorsun bir kaç kez. Sonra bağlıyor. Gereksiz yoruyorlar insanı

Top Bottom