Neler Yeni

Steelseries mi Logitech

M U D N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Musab Doğan
Selam herekese kendime mouse almak istiyorum ama kararsız kaldım sizce Steelseries Rival 3 RGB kablosuz mouse mu yoksa Logitech g305 kablosuz mouse mu ?

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Selam herekese kendime mouse almak istiyorum ama kararsız kaldım sizce Steelseries Rival 3 RGB kablosuz mouse mu yoksa Logitech g305 kablosuz mouse mu ?
Logitech gözüme daha hoş geldi. Tasarımı daha güzel değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten özellikleri aynı pek incelemedim ama genellikle özellikleri aynıydı

M U D N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Musab Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Logitech gözüme daha hoş geldi. Tasarımı daha güzel değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten özellikleri aynı pek incelemedim ama genellikle özellikleri aynıydı
Bana da 1 tık Logitech in tasarımı daha iyi geldi ama yine bir sorayım dedim önemli olan mouse un kendisi hangisi daha iyi onu merak ediyorum

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
Steelseries

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rival 3ü kullanmadım. G305i 3 aydır kullanıyorum. Onun hakkında yorum yapabilirim. Genel olarak fazlasıyla memnunum. Kablolu mouselarla hiçbir farkı yok tepkime konusunda. 2 tane pil modu var. Dayanıklılık ve performans. Dayanıklılık günlük işler için pilin daha uzun gitmesi için farenin tepkime hızlarını biraz düşüren bir mod. Performans da tam verim alabileceğin bir mod. Performans biraz daha hızlı pil tüketiyor. Ben aldığım günden bu aya performansta kullandım ve pili günde minimum 10 saat kullanımda 3 ay dayandı. İki modla karışık kullanırsan daha uzun bile gider muhtemelen. Tavsiye edebilirim.

Top Bottom