Neler Yeni

Steelseries Prime Mouse 659 TL Teknosa-Vatan

ubuntuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahtiyar
Arkadaşlar merhaba.
Bugün teknosa mağazadan alışveriş yaparken tesadüf şekilde steelseries prime mouse görfüm fiyatı 659 tl idi satın aldım. Sitede stok yok gözüküyor ancak mağazada bakabilirsinix belki vardır.
Ayrıca vatanın sitesinde 699 TL ancak online stok yok bazı mağazalarda var gözüküyor.
Eticaret sitelerinde 1500 tl civarı fiyatı var.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Tahir Öztürk
Arkadaşlar merhaba.
Bugün teknosa mağazadan alışveriş yaparken tesadüf şekilde steelseries prime mouse görfüm fiyatı 659 tl idi satın aldım. Sitede stok yok gözüküyor ancak mağazada bakabilirsinix belki vardır.
Ayrıca vatanın sitesinde 699 TL ancak online stok yok bazı mağazalarda var gözüküyor.

muhtemelen ederi o zaten ürünün ama stok azaldığı için satıcılar pahalıya satmaya çalışıyor

ubuntuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahtiyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
muhtemelen ederi o zaten ürünün ama stok azaldığı için satıcılar pahalıya satmaya çalışıyor
Olabilir hocam ama switch vs olarak o fiyattaki mouselardan çok üst seviyede araştırdığım kadarıyla

Gurkanpiro

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba.

stok yok kankam onlar teshır urunlerı yanı acık onlara ne olmus allah bılır skatez felan degıstırmek gerekır

ubuntuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahtiyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
stok yok kankam onlar teshır urunlerı yanı acık onlara ne olmus allah bılır skatez felan degıstırmek gerekır
Valla hocam kutu bantlıydı biraz sağı solu yırtık gibiydi ama bi sıkıntı yok gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam kutu bantlıydı biraz sağı solu yırtık gibiydi ama bi sıkıntı yok gibi
Bantlı derken yani steelseriesin yapıştırdığı güvenlik bandı.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
2022 yazında iyi fiyat diye 400 liraya aldım, 2 sene fiyat sabit kaldı TL bazında sanırım. :)

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram