Neler Yeni

Yardım SteelSeries Rival 3 Cam Skatez Takmak?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Merhaba arkadaşlar. Kablolu SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Porge'den yeni mousepad aldım ancak sanki mouse güzel kaymıyor. Sizce yeni skatez mi takmam lazım? Cam skatezler çok kolay kayıyor diye duydum, önerir misiniz? Başka skatez önerisi olan varsa da beklerim. Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
Merhaba arkadaşlar. Kablolu SteelSeries Rival 3 kullanıyorum. Porge'den yeni mousepad aldım ancak sanki mouse güzel kaymıyor. Sizce yeni skatez mi takmam lazım? Cam skatezler çok kolay kayıyor diye duydum, önerir misiniz? Başka skatez önerisi olan varsa da beklerim. Teşekkürler.
Wraith skatez öneririm o mouse a cam skatez fazla kaçar yaklaşık mousr kadar hatta daha yüksek fiyata satılıyo cam skatez
Mesaj otomatik birleştirildi:

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wraith skatez öneririm o mouse a cam skatez fazla kaçar yaklaşık mousr kadar hatta daha yüksek fiyata satılıyo cam skatez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunu takan birinin yorumunu okumuştum hiç fark yok demişti.

Flakel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arif Ulaş ERTUNÇ
Wraith skates önermiyorum asla. Taktim kalitesi kötü. İade konusunda sıkıntı yaşatmadılar. Aliexpressten tiger model skates sipariş vermiştim lamzu için oldukça memnun kaldım.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
Bende wraith den delux m800 skatez almak istiyorum iyi midir??
Wraith skates önermiyorum asla. Taktim kalitesi kötü. İade konusunda sıkıntı yaşatmadılar. Aliexpressten tiger model skates sipariş vermiştim lamzu için oldukça memnun kaldım.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buna benzer bir yorum okumuştum. Bendeki ile farkı olmayacaksa gerek yok.

Top Bottom