Neler Yeni

Yardım SteelSeries Rival 3 De Problem Yaşıyorum Yardım Edermisiniz

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
Başlıkdada Gördüğünüz Gibi SteelSeries Rival 3 Aldım Lakin Mouse da Logonun Olduğu Kısımda Bazı Renk Geçişlerinde Titreme Oluyor Vede Sol Click Çok Kusursuz Tık Diye Bir Ses Çıkarırken Sanki Sağ Click Biraz Gıcırdıyor Gibi 2 Clickin Basma Hissiyatı Aynı Değil

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Başlıkdada Gördüğünüz Gibi SteelSeries Rival 3 Aldım Lakin Mouse da Logonun Olduğu Kısımda Bazı Renk Geçişlerinde Titreme Oluyor Vede Sol Click Çok Kusursuz Tık Diye Bir Ses Çıkarırken Sanki Sağ Click Biraz Gıcırdıyor Gibi 2 Clickin Basma Hissiyatı Aynı Değil
dostum problem yaşamıyosun mouse un orijinalind eolan bişey bendede rival 3 var hiç dikkat etmemiştim renk geçişine bendede öyle sağ ve sol farklı ses ve farklı hissiyat yani garantiye gönder diyen olursa bil ki bildiğinden konuşmuyor ortaya rastgele konuşuyor bu mouse un kronik sorunu bu gidip yenisini de alsan bu sorunları bilgisayar takar takmaz görürsün.

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum problem yaşamıyosun mouse un orijinalind eolan bişey bendede rival 3 var hiç dikkat etmemiştim renk geçişine bendede öyle sağ ve sol farklı ses ve farklı hissiyat yani garantiye gönder diyen olursa bil ki bildiğinden konuşmuyor ortaya rastgele konuşuyor bu mouse un kronik sorunu bu gidip yenisini de alsan bu sorunları bilgisayar takar takmaz görürsün.
Anladım Teşekkür Ederim Dostum Ben İlk Defa Kendime Bu Paraya Böyle Bi Paraya Teknelojik Alet Aldım Seçerken O Kadar zorlandımki logitech g203 İle Arada Kalmıştım Bşrde Böyle Şeyler Yaşayınca Bide Bozukmu Geldi Diye Endişelenmişti Yorumun İçimi Rahatlattı :)

Cihangir

80+ Gold
geçen sene bimden aldım gıcırtı sesi olunca 3 ay sonra iade etmiştim çoğu kişi gıcırtıdan iade etmişti. genel bi sorun heralde yoksa mouse çok iyiydi

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen sene bimden aldım gıcırtı sesi olunca 3 ay sonra iade etmiştim çoğu kişi gıcırtıdan iade etmişti. genel bi sorun heralde yoksa mouse çok iyiydi
Anladım , Acaba Sen Şu An Hangi Mouse Kullanıyorsun Ve Amazon İade Veriyormu ?

Cihangir

80+ Gold
MSI Clutch GM11 RGB Gaming Mouse bunu kullanıyorum indiirmde 150 tl ye aldım steelseries ten biraz küçük. amazon iade alır mouse alalı ne kadar oldu

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
aynen gıcırtı da bu mouse un kronik sorunu ben gıcırtı sesi duyduğumda sol klik ten duyuyorsam eğer sol clike 1-2 saniye sert basın düzeliyor

pallass

80+
Konudan bagimsiz, acaba mouse un sol kenarına hafif bastırınca ses geliyor mu gıcırtı gibi?

Top Bottom