Neler Yeni

Çözüldü✓ Steelseries Sensei Ten vs Prime ?

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
Yeni mouse almak için araştırma yapıyorum. 2 senedir Razer Viper Mini kullanıyorum ama tuşlarda gıcırtı başladı yenileyim köşede kalsın diyorum Steelseries hiç deneyimlemedim ve gözüme hoş gözüktü bu iki model arasında kaldım her şeyi aynı ama sadece prime da yeni nesil tuşlar kullanılmış 100 milyon tıklama ömrü sunuluyor. Sensei Ten ise 60 milyon. Onun dışında kullanıcı tavsiyesi önemli kalıyor. Siz ne düşünüyorsunuz hangisini almalıyım? Başka marka önerilerine de açığım.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Yeni mouse almak için araştırma yapıyorum. 2 senedir Razer Viper Mini kullanıyorum ama tuşlarda gıcırtı başladı yenileyim köşede kalsın diyorum Steelseries hiç deneyimlemedim ve gözüme hoş gözüktü bu iki model arasında kaldım her şeyi aynı ama sadece prime da yeni nesil tuşlar kullanılmış 100 milyon tıklama ömrü sunuluyor. Sensei Ten ise 60 milyon. Onun dışında kullanıcı tavsiyesi önemli kalıyor. Siz ne düşünüyorsunuz hangisini almalıyım? Başka marka önerilerine de açığım.
bütçe

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
600 800 şuan bu mouse lar indirimde ondan dolayı tecihlerim arasında
Secenek 1 https://www.amazon.com.tr/dp/B09QXG3132?ref_=cm_sw_r_apan_dp_TQB0QGNV8NT8AKAW4S30
Secenek 2 https://www.amazon.com.tr/dp/B0BZHL8D2N?ref_=cm_sw_r_apan_dp_GH9FG5DP3GDZEBJRSR4M
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikiside kotu

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablosuz mouse ile uğraşmak istemiyorum açıkcası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

özellik olarak düşük kaçtı ve pil ile kullanılması kötü değil mi?

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Bahadır Atasoy
prime daha yeni diye şuanda kafamda o var. Farkı yaratan nedir sizin gözünüzde?
Senseinin ergonomisini daha fazla beğendiğim için aldım Prime pek şık durmuyor sensei prime'dan önce çıkmış olsa da sensei'nin sensörü iyi(prime'ın sensörünü hatırlamıyorum)

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
Senseinin ergonomisini daha fazla beğendiğim için aldım Prime pek şık durmuyor sensei prime'dan önce çıkmış olsa da sensei'nin sensörü iyi(prime'ın sensörünü hatırlamıyorum)
ikisi de truemove pro aynı ama prime tuş olarak yeni nesil kullanıyor. yine de dediğiniz gibi sensei ten görünüş olarak harika

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Bahadır Atasoy
ikisi de truemove pro aynı ama prime tuş olarak yeni nesil kullanıyor. yine de dediğiniz gibi sensei ten görünüş olarak harika
Prime da yorumlarda "fareye alışma süresi zaman aldı" diyenler olmuş alırken bunu da göz önünde bulundurun

Echo808

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Çağdaş Ulaş Ulutaş
Instagram
cagdasulasulutas
Prime da yorumlarda "fareye alışma süresi zaman aldı" diyenler olmuş alırken bunu da göz önünde bulundurun
Bir de kullandığım mouse 61 gram birden 90 a geçmek beni zorlaştırır mı çünkü prime ile şuanki mouse um aynı ağırlıkta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,869
Üyeler
151,965
Son üye
Yusufcanbolat
Top Bottom