Neler Yeni

Stereo Kulaklık İle 7.1 Ses Kartı Kullanmak? (Ses bozulmadan gelir mi?)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Efe Dursun
Anakartın ses portlarını dener misin?
tam nasıl yani?, anakartın hoperlör gişlerine kulaklığı takınca yine ses gelmiyor ama monitörün hoperlörü çalışıyor aynı zamanda başka bir kasadan çıkarttığım jak girişlerini de denedim ilk başta ses geldi 2-3 saniye sonra komple gitti hiç ses gelmemeye başladı

Death Mark

80+ Bronze
tam nasıl yani?, anakartın hoperlör gişlerine kulaklığı takınca yine ses gelmiyor ama monitörün hoperlörü çalışıyor aynı zamanda başka bir kasadan çıkarttığım jak girişlerini de denedim ilk başta ses geldi 2-3 saniye sonra komple gitti hiç ses gelmemeye başladı
Öncelikle monitörün hoparlörünün devre dışı bırakılması gerekiyor. https://donanimarsivi.com/forum/konu/monitoer-hoparloeruenue-devre-disi-birakma.25712/#post-227678

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Efe Dursun
windows'un ses kısmından sesin hangi çıkıştan iletileceği seçilebiliyor şuan oradan hoperlörü seçtim ve kulaklıktan ses geliyor ama sadece sol tarafından, telefona takınca iki taraftanda ses geliyor, kasadaki portlarda sıkıntı var bazen yanlışlıkla dokunuyorum ses gelmiyor sesin gelmesi için pc'yi yeniden başlatıyorum falan

Top Bottom