Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Su altı dalış için Maske + Şnorkel 117 TL Aliexpress

Corason

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Musa Aloğlu

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
Şnorkel 2

Attığım linkteki de aynı ürün satıcı farklı orda yorumlar daha fazla ve yüzüne takıp gösterenler olmuş bir bakarsınız almadan önce.
Siyahi abi ben ikna etti. :D

KingDeViL

80+ Bronze
Bunlarla sadece su yüzeyinde yüz üstü uzanıp dibi izlersiniz. Dibe dalmak için fazla uygun değiller.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lütfü A
Bunlarla sadece su yüzeyinde yüz üstü uzanıp dibi izlersiniz. Dibe dalmak için fazla uygun değiller.
şnorkeli kötümüdür? bi müşteri şnorkeli çalışmadığı için yenisini almak zorunda kaldım demiş 5 yıldız vermiş ve yorumları genel olarak iyi ben de arada kaldım :/

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
şnorkeli kötümüdür? bi müşteri şnorkeli çalışmadığı için yenisini almak zorunda kaldım demiş 5 yıldız vermiş ve yorumları genel olarak iyi ben de arada kaldım :/
2 haftaya elime ulaşır. Geldiği gün hafta sonuysa gider dener yazarım değilse hafta sonunu bekler öyle giderim denizde kullanır yorum yazarım.
Tabi o güne kadar indirim kalır mı bilemem.

KingDeViL

80+ Bronze
Kardeşim ben dalış yapıp ahtapot avcılığı yapan birisiyim. Bu maske ile kıyıda eğlenirsin sadece :D. Zaten şeffaf kısmı plastiktir. Benim gözlüğün temperli cam olduğu halde çizik içinde.
Senede 2-3 kere denize giderim. 2-3 saat takılırım diyorsan alabilirsin. Bunların şnorkerleri nasıl bilmiyorum. Bizim kullandığımız boru gibi ağızdan suyu boşaltma gibi mi yoksa kendi mi suyu tahliye ediyor onu bilmiyorum. Birde bu maskenin yüzüne cuk oturması lazım. Ben kaç tane gözlük denemiştim. Bir tanesi yüzüme güzel oturunca onu almıştım. 15 sene oldu hala kullanıyorum.

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
alacaklar hiç kaçırmasın decathlondan almıştım ben kışın. şimdi kullanıyorum çocuğumla çok güzel vakit geçiriyoruz. su altındaki her şey gözüküyor. verdiğim paranın fazlasıyla karışılığını aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim ben dalış yapıp ahtapot avcılığı yapan birisiyim. Bu maske ile kıyıda eğlenirsin sadece :D. Zaten şeffaf kısmı plastiktir. Benim gözlüğün temperli cam olduğu halde çizik içinde.
Senede 2-3 kere denize giderim. 2-3 saat takılırım diyorsan alabilirsin. Bunların şnorkerleri nasıl bilmiyorum. Bizim kullandığımız boru gibi ağızdan suyu boşaltma gibi mi yoksa kendi mi suyu tahliye ediyor onu bilmiyorum. Birde bu maskenin yüzüne cuk oturması lazım. Ben kaç tane gözlük denemiştim. Bir tanesi yüzüme güzel oturunca onu almıştım. 15 sene oldu hala kullanıyorum.
decathlondaki üründe şnorkel kısmından su alma şansı yok hocam. sitesinden incelerseniz gayet güzel

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Sinan İ.
alacaklar hiç kaçırmasın decathlondan almıştım ben kışın. şimdi kullanıyorum çocuğumla çok güzel vakit geçiriyoruz. su altındaki her şey gözüküyor. verdiğim paranın fazlasıyla karışılığını aldım.

decathlondaki üründe şnorkel kısmından su alma şansı yok hocam. sitesinden incelerseniz gayet güzel
Belki decathlon daki kadar kaliteli değildir lastikleri çabuk eskir ama bu fiyata bu yaz işime yarasa yeter benim için. Su altını seyretmek zevkli oluyor.
Kötü çıkarsa da 117 tl çöpe gitmiş olur. Bu işlerde iyice kumara döndü.

pegasus_2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
hüseyin doğan
Belki decathlon daki kadar kaliteli değildir lastikleri çabuk eskir ama bu fiyata bu yaz işime yarasa yeter benim için. Su altını seyretmek zevkli oluyor.
Kötü çıkarsa da 117 tl çöpe gitmiş olur. Bu işlerde iyice kumara döndü.
sigara içiyosan sigara parası olarak düşün hocam. bu yaz kullansan bile sadece kardasın demektir. çok eğlenceli oluyor gerçekten. denizden çıkmak istemiyor insan D: hele bide kayalıklarda yüzersen gayet güzel manzaralar görürsün

KingDeViL

80+ Bronze

Decathlondakiler kalitelidir evet. Oradaki Cressi dalış gözlüklerine hevesim vardı 200tlden 1500 TL'ye fırlayınca almamıştım :). Ama dediğim gibi suyun yüzeyinden suyun altını izlersiniz bunula. Suyun dibine dalayım felan diyorsanız zor gibi.

Top Bottom