Neler Yeni

Şu an Windows 11' e geçmek mantıklı mı?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ayberk SOKUL
Ben web masterlıkla uğraşıyorum (stajyer olarak) ama aynı zamanda oyun vs. de oynuyorum. Kuzenim 9 yaşndan büyük - zamanına göre iyiydı, Dell marka - bir laptopla Windows 11 tam çıkmadan geçmişti ve Windows 11' e Windows 10 da kasmaktan oynayamadığı MC cs:go gibi oyunları daha kaıcı birr şekilde oynamaya başlamıştı. Bende hem yeni nesil hem de optimizasonu falan daa iyi diye geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmek için 2 ay içinde gelecek güncellemeleri mi beklemeliyim? Yoksa geçsem fark etmez mi?

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Ömer Aslan
Bro gelsın guncelleme ben gececegım aldıgım hataları veya olumlu her seyı paylascam

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Oyundan oyuna değişiklik gösterebiliyor.

Ben şu anlık geçiş yapmayı düşünmüyorum.

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Bence geçiş yapmalısın, bende ilk geçme taraftarı değildim fakat iyi ki geçmişim. Çok daha hızlı ve şuan stabil duruyor.

wdiwal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
William diwal
Here's every big change coming to Microsoft's latest operating system and how it's different from Windows 10. ... For existing Windows 10 users, Windows 11 will be available as a free upgrade starting Oct. 5 -- though the release will be staggered, and some PC users spacebar counter will not be able to install Windows 11 until mid-2022.

Ekler

• download (6).jpg
    download (6).jpg
    5.9 KB · Hit: 22

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben web masterlıkla uğraşıyorum (stajyer olarak) ama aynı zamanda oyun vs. de oynuyorum. Kuzenim 9 yaşndan büyük - zamanına göre iyiydı, Dell marka - bir laptopla Windows 11 tam çıkmadan geçmişti ve Windows 11' e Windows 10 da kasmaktan oynayamadığı MC cs:go gibi oyunları daha kaıcı birr şekilde oynamaya başlamıştı. Bende hem yeni nesil hem de optimizasonu falan daa iyi diye geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmek için 2 ay içinde gelecek güncellemeleri mi beklemeliyim? Yoksa geçsem fark etmez mi?
Win 10 iyidir Ben sonuna kadar win 10'ile gidicegim zorunda kalmassam win 11'e geçmem çok hatası ve çok eksiği var ve ayriyeten herkesin aksine ben hiç beğenmedim.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Win 10 iyidir Ben sonuna kadar win 10'ile gidicegim zorunda kalmassam win 11'e geçmem çok hatası ve çok eksiği var ve ayriyeten herkesin aksine ben hiç beğenmedim.
1.5 aydır kullanıyorum, 1-2 ufak bug dışında hiç hata ile karşılaşmadım onlar da güncellemeler ile çözüldü. Çok hata ve çok eksik vardan kastın nedir?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ayberk SOKUL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Here's every big change coming to Microsoft's latest operating system and how it's different from Windows 10. ... For existing Windows 10 users, Windows 11 will be available as a free upgrade starting Oct. 5 -- though the release will be staggered, and some PC users spacebar counter will not be able to install Windows 11 until mid-2022.
??????
Mesaj otomatik birleştirildi:

direkt link paylaşsaydın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,468
Üyeler
140,496
Son üye
dnzms