Neler Yeni

ŞU MODEMİ ALACAĞIM ÖNERİRMİSİNİZ

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Berkutay Aydin
Bütçe
1600

Almayı düşündüğüm cihaz bu kullanan varmı veya bilen birisi aydınlatabilir mi önerir misiniz ilk defa bu markayı kullanacağım hız ayarları tek tek atanabiliyor mu bunları nerden öğrenebilirim

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Keenetic en iyi modem markalardan biridir. Bende ekstra dsl modeli mevcut. Adsl kullandığım için.

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Berkutay Aydin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne için istiyorsunuz modem almayı? Wi-Fi performansı için mi?
hem o hem oyun oynayan bir insanım hızları tek tek tanımlamam lazım bide sade şık bir arayüz arıyorum bide güvenlik önemli wpa3 olması şart

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Berkutay Aydin

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,201
İsim
Semih Boran
router ne oluyor modemden farkı ne vdsl destekliyor mu
Router, wifiın kendisi demek diyebilirim. Modeminize bağlıyorsunuz ethernet kablosu ile. Bir ucunu ise routerın wan portu yani mavi kısmına takıyorsunuz. Sonrasında modeminizin arayüzünden köprü modunu aktif ediyorsunuz. Sonrasında routerınızın kurulumunu yapmanız yeterli. Kolay, merak etmeyin. 5-10 dakikalık iş denilebilir baştan sona kurmak.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Almayı düşündüğüm cihaz bu kullanan varmı veya bilen birisi aydınlatabilir mi önerir misiniz ilk defa bu markayı kullanacağım hız ayarları tek tek atanabiliyor mu bunları nerden öğrenebilirim
Wifi 4 modem artık alınmamalı bence. Çevremde kimi görsem Wifi 4 modem yüzünden internetini kötü sanıyor, hepsine modem değişimi öneriyorum 😀

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Berkutay Aydin
Router, wifiın kendisi demek diyebilirim. Modeminize bağlıyorsunuz ethernet kablosu ile. Bir ucunu ise routerın wan portu yani mavi kısmına takıyorsunuz. Sonrasında modeminizin arayüzünden köprü modunu aktif ediyorsunuz. Sonrasında routerınızın kurulumunu yapmanız yeterli. Kolay, merak etmeyin. 5-10 dakikalık iş denilebilir baştan sona kurmak.
anladım ama şöyle bişey olması lazım o zaman modemimin köprüleme modu ya da özelliği olması lazım yanlış mıyım ki modemim çok eski
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wifi 4 modem artık alınmamalı bence. Çevremde kimi görsem Wifi 4 modem yüzünden internetini kötü sanıyor, hepsine modem değişimi öneriyorum 😀
peki bu keneetic in wifi 5 olanı varmı önerebileceğiniz

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,201
İsim
Semih Boran
anladım ama şöyle bişey olması lazım o zaman modemimin köprüleme modu ya da özelliği olması lazım yanlış mıyım ki modemim çok eski

Tp link wd9970 ise onda router kurulumu mu ne var, basar basmaz hallediyor. Bu arada size önerdiğim tplink oluyor aslında ve wifi 6 cihaz. ax1500.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bu olabilir. Ama Gigabit Ethernet yok bunda da, yani 94Mbps bandının üstünü göremezsin. O kadarına gerek yok dersen iş görür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,402
Üyeler
143,574
Son üye
Nonameuss
Top Bottom