Neler Yeni

Şu Zaman Sakın PC Toplamayın

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
Hocam Amerika'nın boru olmadığını hepimiz biliyoruz sanırım ? Amerikanın yıkılması için dünyada çok büyük savaşlar olması lazım zaten adamlarda binlerce nükleer bomba var, Emperyalizm'in başkenti orası dünyadaki çoğu ürün Amerika ve Çin'den geliyor öyle 5 6 saatlik beyaz sarayı basmakla Amerika bitmez merak etme
adamlar kendilerinemi nükleer atsınlar iç savaş var iç

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman

xZorro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Zorro
Benim dedigim şey Onların isyanı bizim Cumhurbaşkanı öldürülmesi gibidir :)

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
adamlar kendilerinemi nükleer atsınlar iç savaş var iç
Ya birader ne iç savaşından bahsediyorsun ? Şuan bizdeki hükümette secimi kaybettiginde turlu turlu seyler yapıyorlar itiraz ediyorlar yeniden secim yapıyorlar adam bir secim kaybetti kendi basina birseylere kalkıstı başına coktuler adam gitti ozur diledi tasvip etmiyorum yaptıklarını dedi ne cok abartmayı seviyorsunuz ya ic savas mavas yok kardesim bir tane kuzenim bostonda oburude nyc de yasıyor hayat normal ilerliyor

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
Ya birader ne iç savaşından bahsediyorsun ? Şuan bizdeki hükümette secimi kaybettiginde turlu turlu seyler yapıyorlar itiraz ediyorlar yeniden secim yapıyorlar adam bir secim kaybetti kendi basina birseylere kalkıstı başına coktuler adam gitti ozur diledi tasvip etmiyorum yaptıklarını dedi ne cok abartmayı seviyorsunuz anasını ya ic savas mavas yok kardesim bir tane kuzenim bostonda oburude nyc de yasıyor hayat normal ilerliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya birader ne iç savaşından bahsediyorsun ? Şuan bizdeki hükümette secimi kaybettiginde turlu turlu seyler yapıyorlar itiraz ediyorlar yeniden secim yapıyorlar adam bir secim kaybetti kendi basina birseylere kalkıstı başına coktuler adam gitti ozur diledi tasvip etmiyorum yaptıklarını dedi ne cok abartmayı seviyorsunuz ya ic savas mavas yok kardesim bir tane kuzenim bostonda oburude nyc de yasıyor hayat normal ilerliyor
whasington nerede boston nerde whasington nerede nyc nerde istenbulda olan olay seni vandan etkiliyormu ordaki savaş

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Bak dostum orada silah almak serbest oldugundan herkeste silah var amerikadan bahsediyoruz gozunuzu seveyim biraz realistik bakin duruma yahu adamların polislerinin bile cok genis hakları varken sence darbeye izin verilirmi zannediyorsun, siyahi bir adam vardi polis oldurmustu ismini hatırlayamadım simdi o kadar millet sokaga dokuldu dukkanlar yagmalandı ee noldu hocam ic savas cıktımı adamlar hala pasa pasa dunyayı yonetiyor orada gercekten ciddi bir durum olsaydı zaten gerek pentagon gerek baska birimler olayı cozerlerdi sence bu kadar zor birseymi onlar icin ?

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
görücez birçok insan türkiye şahlanıcak demekte ve bu insanlar ne dese tuttu
inşallah olur. tam olarak net tuttu bilmiyorum ama.
ben tıp fakültesinde 5. sınıfta okuyorum. şuanda sınıf arkadaşlarımın yarısı almanca öğreniyor. neden? hepsi almanyaya gitmek istiyor.
ben de tusta rahat yer kazanmaya çalışıyorum. neden? canım tehlikede olmasın ya da malpraktis davalarıyla uğraşmayayım diye. şimdi merak ediyorum bu insanların dediklerinden ne tuttu? 2019daki yerli uçak mı?

Dışkapı Metrosu

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

whasington nerede boston nerde whasington nerede nyc nerde istenbulda olan olay seni vandan etkiliyormu ordaki savaş
Yazdıgın sey o kadar sacmaki sen vanda oturuyorken istanbulda olan bitenleri anlamıyormusun istanbulda oturan akraban arkadasın eşin dostun yokmu onlar sana bilgi vermiyormu ?

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
fiyatlar ne zaman düzelir ya da düzelirmi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Hocam üç bin yüz beş mi yoksa ben mi yanlış okuyorum?
Ben 2 lira 35 kuruş vergi ödüyorum çünkü aylık :D :D
özür dilerim virgül koymam gerekirken nokta koymuşum. ben de geçen ay 2 lira 35 kuruş ödedim ama bu sabah gelen smse göre 3 lira 10,5 kuruş olmuş.

Top Bottom