Neler Yeni

Şuan ki sistemi geliştireyim yoksa satıp baska sistem mı alayım?

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Anıl Sağlam
Bak bence şöyle yap. İlk olarak ekran kartını 2060'a upgrade et. Darboğaz yaşayacaksın o işlemciyle. Sonra işlemci al. 5500 cidden önermiyorum sebebi tamamen kişisel. Hoşuma gidemedi o işlemci. 5600 almaya çalış. Biosunu günccelle bu arada güncel değilse. Ramini 16 yaptıktan sonra anakartını en düşük b450 (giriş seviyesi olmayan b450) veya b550 anakartlardan birine geç. 120'lik ssd'yi 480'e çıkar ve 2 tane 480 kullan. Bunları yavaş yavaş yapmanı öneririm. Sırasını söyledim.

Güven sorunları ve teknoloji üstünlüğü diyebiliriz bence. AMD evet daha ucuza daha yüksek performans sunuyor ama olay bundan ibaret değil. Şahsen benim NVİDİA tercih etmemdeki en büyük sebep Nvidia Broadcast ve CUDA.
bios guncellemeyi yapamadım ya

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Anıl Sağlam

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Birader sorunun ne? İma edip geri mi çekiliyorsun. Hayır öyle değil alakası yok desene. Neyin tribindesin sen? Yardımcı olmayacaksan yazma bence.

Zor bir iş değil. Youtube'da asus anakartları için basitçe anlatılmış videolar mevcut.
sana noluyor birader? ikidir adama sordudğum sorulara atlıyorsun sana çöp dürten mi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana noluyor birader? ikidir adama sordudğum sorulara atlıyorsun sana çöp dürten mi var
adamın aklındakine uygun bişeyler bakıyoruz yardımcı olmaya çalışıyoruz

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Bire bir mesajlaşma yerinde değilsin. Yazma üslubunu beğenmedim ve alakasız buldum. Tepkimi koydum. Bana ne mi oluyor? Sadece yardımcı olmayacaksan yorum yazmaman gerektiğini ufaktan sert bir dille uyardım. Üstüne alın bir zahmet değil mi?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Bire bir mesajlaşma yerinde değilsin. Yazma üslubunu beğenmedim ve alakasız buldum. Tepkimi koydum. Bana ne mi oluyor? Sadece yardımcı olmayacaksan yorum yazmaman gerektiğini ufaktan sert bir dille uyardım. Üstüne alın bir zahmet değil mi?
yerim senin sert bir dille uyarmanı. elemana soruyorum neden amd tercihin değil diye sen kendi şahsi yorumunu yapıyorsun

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Anıl Sağlam
kral sende bi sistem linki atabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

yerim senin sert bir dille uyarmanı. elemana soruyorum neden amd tercihin değil diye sen kendi şahsi yorumunu yapıyorsun
teşekkür ederim bu arada sistem onerin icin yarın muhakkak arastırırım

Son düzenleme:
Top Bottom