Neler Yeni

Yardım Sürekli Mailime gelen riot giriş kodu?

Subutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mustafa
Beyler aylardır mailime valorant hesabıma giriş kodu gelip duruyor. Hesabın şifresini değiştirdim tüm oturumlardan çıkış yaptım , mail şifremi değiştirdim , microsoft şifremi değiştirdim.

Ama hala giriş için kod geliyor sebebi nedir acaba ?

Ekler

• Ekran görüntüsü_20230110_201254.png
    Ekran görüntüsü_20230110_201254.png
    246.7 KB · Hit: 89

Subutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mustafa
Keylogger bir alakası yok kankam yapman gerekeni söylüyorum , büyük ihtimalle hesabında 2fa açık valoranta girerken kod istiyor yani , onu kapat şifreni değiştir ve onu geri aç.
knk 2fa zaten açık açık olmasa web üzerindeki oturum açma kısmında kod isityo zaten o geliyo bana. Ama riot istemcisi üzerinden oturum açarken zaten valo 2fa istemiyo direk giriş yapıyoruz.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,091
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
knk 2fa zaten açık açık olmasa web üzerindeki oturum açma kısmında kod isityo zaten o geliyo bana. Ama riot istemcisi üzerinden oturum açarken zaten valo 2fa istemiyo direk giriş yapıyoruz.
Giriş yaparken bu cihaza güveni tiklemişsin o yüzden sende kod istemiyor , dediğimi yap düzelecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Giriş yaparken bu cihaza güveni tiklemişsin o yüzden sende kod istemiyor , dediğimi yap düzelecek.
Eğer açık değilse bile aç.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Çok garip , normalde imkansız bir şey buga girmiş olabilir .

Desteğe yazma hesabını kilitlerler çalındığını düşünüp.

Aynen kanka kilitlesinler hesabı 😆
Niye kitlesinler? Ben maili unuttum bana soru sordular ne aldın şu tarihte naptın falan onayladılar maili değiştim.

Subutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mustafa
tamamdır dediğiniz gibi yaptım bakalım birdaha gelicekmi gelirse haberdar ederim. En kötü desteğe yazarım mail değişirim. Teşekkürlerimi sunuyorum değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için ♥

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,091
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Niye kitlesinler? Ben maili unuttum bana soru sordular ne aldın şu tarihte naptın falan onayladılar maili değiştim.
Bu tür olaylarda hesabın çalındığını düşünüp hesabı kilitliyorlar , açmak içinde bilgilerini istiyorlar hesabın.

3 Yıldır Valorant Hesapları Satıyorum , Ayrıca Destek Ne Yapıcak Sanki ? Mail değiştirmek içinde desteğe yazmasına gerek yok kendi değişebiliyor direkt zaten siteden

tamamdır dediğiniz gibi yaptım bakalım birdaha gelicekmi gelirse haberdar ederim. En kötü desteğe yazarım mail değişirim. Teşekkürlerimi sunuyorum değerli yorumlarınız ve yardımlarınız için ♥
Hesap çalınmadığı sürece desteğe mail atmayın, herşeye rağmen kod gelmeye devam ediyorsa hesabın mailini değiştirin .

İyi forumlar.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Bana da birkaç gün önce art arda bir kaç tane geldi direkt şifre değiştim kanka sende değiş

Subutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mustafa
Tek çare mail değişmek kaldı ne lanet bi oyundur bu aga ya %100 bug oldu bu bana riot istemcisine girdiğimde sürekli bildirim atıyo 2fa yap diye fakat 2fa zaten yapılı etkin durumda gözüküyor. Anlamadım valla.

Top Bottom