Neler Yeni

Superbox 500gb lik paketi almak istiyorum alınır mı ?

pharaben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pharaben Sensei
internet kablosu oldugunda daha stabil calısıyor ping olmuyor ama indirme hızlarım cok dusuk ama benım bilgisayar sıstemlerım 3. katta modem ise 1. katta 2 çubuk çekiyor wifi , 30 metre kablo aldım ama çekmek cok zor olucagı ıcın usenıyorum cozum olmaz dıye dusunuyorum bırde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani hocam kaç hız alırsın bilemem bölgeye göre değişir.
hocam bir şey anlayamadım çok kafam karıştı şimdi şuankı ınternetımle neredeyse aynı mı olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Ben kendi adıma önermiyorum ve pahalı bir çözüm ve kotalı öyle ya da böyle. İlla alacaksanız bile turkcell bir hat üzerinden test edip alın arkadaşın dediği gibi. Onunda hızının tatmin edeceğinin garantisi yok çünkü, bölgeden bölgeye değişiyor.

eren28tr

80+ Platinum
internet kablosu oldugunda daha stabil calısıyor ping olmuyor ama indirme hızlarım cok dusuk ama benım bilgisayar sıstemlerım 3. katta modem ise 1. katta 2 çubuk çekiyor wifi , 30 metre kablo aldım ama çekmek cok zor olucagı ıcın usenıyorum cozum olmaz dıye dusunuyorum bırde
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bir şey anlayamadım çok kafam karıştı şimdi şuankı ınternetımle neredeyse aynı mı olacak
Vallahi bilmiyorum hocam Turkcell hattı olan birisinden hız testi yaptır.

pharaben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pharaben Sensei
Ben kendi adıma önermiyorum ve pahalı bir çözüm ve kotalı öyle ya da böyle. İlla alacaksanız bile turkcell bir hat üzerinden test edip alın arkadaşın dediği gibi. Onunda hızının tatmin edeceğinin garantisi yok çünkü, bölgeden bölgeye değişiyor.

Vallahi bilmiyorum hocam Turkcell hattı olan birisinden hız testi yaptır.
evde bir tane turkcell kullanan var o cıhazdan yaptıgım hız testı ıle aynı sonucu mu alıcağım

pharaben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pharaben Sensei
hız testı yaptım fast.com uzerınden kablosuz olarak şuan kullandığım modem uzerınden yaptıgım hız testı sonucu 10mb , turkcell telefon uzerınden yaptıgım hız testı 18mb

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom