Neler Yeni

Superonline fiber internette yalnızca kablolu bağlantıda hız sorunu

Astimikor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl Çifçi
Arkadaşlar hepinize iyi günler ben Mersin Yenişehir'de oturuyorum. Eylül ayında evime 200 MB fiber internet bağlattın ve bu güne kadar aynı kabloyla hiç sorunsuz fiber interneti kullanıyordum fakat son 1.5 aydır kablolu bağlantıda 35MB hızı asla geçemiyorum. En az 3-4 bilgisayarla denedim modem değişti farklı kablolarla denendi telefondan falan hız testi yapınca sorunsuz yine 170 180 görüyorum ama kabloluda 35'ten yukarısı olmuyor. Superonline defalarca ekip yolladı her türlü testi yaptılar fakat biz bu sorunu çözemiyoruz ve fiber internet tarihinde bu sorunu ilk yaşayan sizsiniz hiçbir mantıklı sebebi yok deyip işin içinden çekildiler. Sorum şu benimle aynı yerde yaşayıp şu an bu sorunu yaşayan var mı veya farklı bir yerde olup bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen birileri var mı yardım ederseniz çok çok sevinirim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
biz bu sorunu çözemiyoruz ve fiber internet tarihinde bu sorunu ilk yaşayan sizsiniz hiçbir mantıklı sebebi yok deyip işin içinden çekildiler
Ki haklılar da. Böyle bir sorun varsa ya bilgisayar, ya router, ya da kablo kaynaklı falan olur.
Sizinki bambaşka ve mantıklı bir sebebi de yok :D

Astimikor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl Çifçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ki haklılar da. Böyle bir sorun varsa ya bilgisayar, ya router, ya da kablo kaynaklı falan olur.
Sizinki bambaşka ve mantıklı bir sebebi de yok :D
yaklaşık 200 metre ötemde arkadaşım oturuyor o da superonline fiber aynı pakedi kullanıyor aynı anda ikimizde de başladı sorun sebebini araştırmak yerine işin içinden çekilmeleri çok saçma

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
yaklaşık 200 metre ötemde arkadaşım oturuyor o da superonline fiber aynı pakedi kullanıyor aynı anda ikimizde de başladı sorun sebebini araştırmak yerine işin içinden çekilmeleri çok saçma
Yani zaten modeme 200Mbps hız geliyorsa kabloluda bu sorunu yaşamanız saçma bir durum asıl.

Top Bottom