Neler Yeni

Superonline Tarifem Bitti, Tavsiyeniz var mı?

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
Arkadaşlar superonline tarifem bitti. Hiç memnun değildim 300tl ödüyorum. Türk telekoma geçmeyi düşünüyorum sizinde görüşlerinizi almak istedim. Aylık 300-400 verebilirim. Konum Adana.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Arkadaşlar superonline tarifem bitti. Hiç memnun değildim 300tl ödüyorum. Türk telekoma geçmeyi düşünüyorum sizinde görüşlerinizi almak istedim. Aylık 300-400 verebilirim. Konum Adana.
Hiç taahhütlülere bulaşma bence. Gıbırnet, Millenicom, TürkNet, Netspeed gibi firmalara yönelebilirsin.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç taahhütlülere bulaşma bence. Gıbırnet, Millenicom, TürkNet, Netspeed gibi firmalara yönelebilirsin.
Hocam ismini ilk defa duyduğum şeyler, Adana'da bayisi vs. var mı bunların? Detaylandırabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Oğuz Tutkun
Yaklaşık 1 seneden fazladır Türk Telekom altyapısında GıbırNet kullanıyorum. Bundan önce Türknet kullanıyordum aynı konumda. Ping konusunda sorun yaşıyordum Türknette bir türlü çözülmedi buna geçtim. Gayet memnunum. Fiyatıda uygun. Anlık yaptığım ölçüm aşağıda. Paketim 100MB.

gıbır.png

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Hocam ismini ilk defa duyduğum şeyler, Adana'da bayisi vs. var mı bunların? Detaylandırabilir misiniz?
Bu firmaların bayisi olmuyor genelde. Telefonla arayıp iletişime geçerek abonelik başlatıyorsun mobil uygulama üzerinden sana hesap bilgileri veriyorlar, giriş yapıp sözleşmeleri indiriyorsun pdf olarak. Onları çıktı almanı istiyor firma. Dolduruyorsun eksiksiz. Sonrasında bazı firmalar kendine kargolamanı istiyor. Bazıları da direk mobil uygulamasından kamera ile taratıp yani fotoğraf çekip sisteme yüklemeni istiyor.

Bunlarla uğraşmak istemiyorsan direk Türk Telekom a da geçebilirsin.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
netman-pananet-bursainternet-gigaspeed bu firmalara bakabilirsin ucuz firmalar hepsi Türk Telekom altyapısı kullanıyorlar

Elweald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Alican
Steam
Elweald
Discord
Elweald#8917
turknete geçebilirsin hocam https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama buradan adresin ile sorgulayabilirsin istanbulda oturuyorum görsel olarak attım aldığım sonuçları şuana kadar da bi sorun yaşamadım dediklerini verdiler genelde ilk bi 2-3 ay upload 4-5 sabitti ama ticket attıktan sonra düzelttiler onu da

Ekler

• Screenshot 2024-04-27 at 22-59-40 İnternet Hız testi Geniş bant bağlantınızı test edin (speed ...png
    Screenshot 2024-04-27 at 22-59-40 İnternet Hız testi Geniş bant bağlantınızı test edin (speed ...png
    44.5 KB · Hit: 6
Top Bottom