Neler Yeni

Sürekli farklı konumlardan Microsoft hesabıma giriş yapılmaya çalışılıyor!

lexerotk

80+ Bronze
Arkadaşlar uzun zamandır Microsoft hesabıma böyle giriş yapılmaya çalışılıyor fakat bunun bi sonu gelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Her an hesabım gitcek diye korkuyorum. 2 Adımlı doğrulamam var fakat yined bu olay beni yeterince rahatsız etti.

Ek:

KEbg5ZR71m_19_11_2023.png

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Arkadaşlar uzun zamandır Microsoft hesabıma böyle giriş yapılmaya çalışılıyor fakat bunun bi sonu gelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Her an hesabım gitcek diye korkuyorum. 2 Adımlı doğrulamam var fakat yined bu olay beni yeterince rahatsız etti.

Ek:

Alıntıyı görüntüle
Ara sıra bana da geliyor bu uyarılar. Doğruluğu kesin değil diye düşünmeye başladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Yunus
Windows desteğe yardım talebi yolla birde howıpawned diye mi ne bir site var patladıysa e-posta da ki tüm hesapları yeni bir e posta açıp oraya geçir.

e posta falan bi yerden sızmıştır hatta şifre ile birlikte de sızmış olabilir ancak görünüyor ki değişmişsiniz şifreyi değişmediyseniz de bi güncelleyin sıkıntı kalmaz

lexerotk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

lexerotk

80+ Bronze
e posta falan bi yerden sızmıştır hatta şifre ile birlikte de sızmış olabilir ancak görünüyor ki değişmişsiniz şifreyi değişmediyseniz de bi güncelleyin sıkıntı kalmaz
şifreyi değiştirdim tahmin edilmesi çok zor ve 2 adımı doğrulamada var ama bu girişler ilkbahardan beri oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aman sende bi tane başarılı giriş var sağlama al hemen hesabı

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati

Ek:

Alıntıyı görüntüle
Bruteforce yöntemiyle ele geçiriliyor outlooklar , şaşırabilirsiniz belki ama normal yani çok fazla kişinin başına geliyor outlook güvenli bir mail değil.
Şifre değiştirip authenticator koymanız yeterli olacaktır.

lexerotk

80+ Bronze
Bruteforce yöntemiyle ele geçiriliyor outlooklar , şaşırabilirsiniz belki ama normal yani çok fazla kişinin başına geliyor outlook güvenli bir mail değil.
Şifre değiştirip authenticator koymanız yeterli olacaktır.
Hocam benim birçok hesabım bu e posta üzerinde. Authenticator dışında bunlarıda başka bir e postaya taşımalımıyım?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Hocam benim birçok hesabım bu e posta üzerinde. Authenticator dışında bunlarıda başka bir e postaya taşımalımıyım?
Hayır gerek yok dediğimi yapsanız yeterli. Şifreni önceki şifrene benzemeyen zor uzun bir şey yap

lexerotk

80+ Bronze
Hayır gerek yok dediğimi yapsanız yeterli. Şifreni önceki şifrene benzemeyen zor uzun bir şey yap
Şifre tahmin edilmesi baya zor her türlü karakter var içinde büyük, küçük, özel, sayı falan. ama daha zorunu bulsam iyi olcak

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Şifre tahmin edilmesi baya zor her türlü karakter var içinde büyük, küçük, özel, sayı falan. ama daha zorunu bulsam iyi olcak
Bende bu işi yapıyorum , eskiden method ile doğrulama olan hesaplara bile girilebiliyordu fakat microsoft düzeltti onu, fakat çok fazla deneme yaparlarsa epostan kilitlenebilir. Açmak için genelde numara veya oluşturma bilgileri istiyorlar,bilgin olsun.

lexerotk

80+ Bronze
Bende bu işi yapıyorum , eskiden method ile doğrulama olan hesaplara bile girilebiliyordu fakat microsoft düzeltti onu, fakat çok fazla deneme yaparlarsa epostan kilitlenebilir. Açmak için genelde numara veya oluşturma bilgileri istiyorlar,bilgin olsun.
valla kitlense daha iyi olur be

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,990
Üyeler
158,227
Son üye
atilla41
Top Bottom