Neler Yeni

Suriyeliler ile başıma gelen olay.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar bugün suriyeliler ile başıma bir olay geldi anlatıyorum.Öncelikle bu 2 çocuk her gün gelip saha da oynuyorlar biz de arkadaşlarla basket falan oynuyoruz.Ama artık yetti her gün bize daracık alan kalıyor ve tek sorun bu da değil az sonra onu da anlatacağım her neyse sonra bunlar da gelip her gün oynuyorlar ama artık yetti yani düşünsene savaştan kaçıp bir yere sığınıyorsun ve ordakilerin hakkını yiyorsun banane kardeşim bu sahada ben oynuyorum benim alanımı kısıtlıyorsun düşünsenize sen savaştan kaçıyorsun birilerinin alanını gasp ediyorsun açıkçası ben bir yere savaştan kaçıp gitsem gururum yetmez ama bu insan olmayan varlıklar her gün bunu yapıyor.Hadi neyse geçelim bugün işte zaten birbirimize bakıp bakıp böyle her an patlasak kavga edicez gibi sonra bunlarda arkadaşımıza ingilizce bir küfür etti burda yazmayayım sonra bende aynı şekilde karşılık verdim sen kimseye küfür edemezsin suriyeden gelmişsin falan diyorum her neyse sonra bu arkadaşı itmeye başladı bende onu ayırmak için ittim sonra kavga başladı biz 3 kişiyiz sonra işte yumruk tekme falan atmaya başladı arkadaşın da saçını çekiyor biz bunlarla baya dövüşüyoruz böyle sonra abiler falan ayırdı çocuğun biri sonra gitti herhalde bir yeri fena acıdı neyse bizde işte bıraktık kavga etmeyi.Ama asıl olay bu değil artık yeter ya ulan Allah'ın suriyesinden gelmişsin bize sataşıyorsun ulan arkadaş hiç mi gurur olmaz.Neyse işte okuldaykende başka bir arap çetesi yani 4 kişi falan varlar geçenlerde biz oturuyorduk bizi kaldırmaya çalıştılar bende sakin bir dille burda biz oturuyoruz kalkarmısın dedim okul olmasa daha fazla şey derdim ama neyse :)
işte sonrada gittiler bugün aynı çeteyi başka çocuğa aynısı yaparken gördük Allah'tan çocuk biz gibi insaflı değil bir tane çaktı burnuna içimin yağları eridi.İşte bu kadar arkadaşlar açıkçası ben gerekenin yapılmasını isterim ama ne yazık ki onlar Ümmeti Muhammedimizin kardeşleri(!) maalesefki elimden bir şey gelmiyor keşke bunları malum kişide anlasa.

Aliveq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat Berkay Çakmak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar kronik sorunlar , Razer ve rampage ürünlerde teknik destek
Instagram
beratbc0
Steam
Aliveq
Facebook
Aliveq
Twitter
aliveqxd
Discord
Aliveq#4334
Reddit
aliveq
erdogan erdoogaannn çay içmeyi seviyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Soy ağaçları yukarıdan aşağı azalacağı yere yukarıdan aşağı artıyor. Birine vursan ertesi gün 10 kardeşini daha çağırmış al başına belayı.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soy ağaçları yukarıdan aşağı azalacağı yere yukarıdan aşağı artıyor. Birine vursan ertesi gün 10 kardeşini daha çağırmış al başına belayı.
Aynen öyle bende açıkçası korkuyorum okula giderken 10-20 kişi olurlarsa diye ama yapacak bir şey yok sonuçta din kardeşimiz.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
erdogan erdoogaannn çay içmeyi seviyorum
maalesefki elimden bir şey gelmiyor keşke bunları malum kişide anlasa.
Bazı kişileriniz benim R.T.Erdoğan'ı desteklediğimi düşünebilir açıkçası umurumda değil.
Evet,Erdoğan ülkemize mültecileri alıyor ama tek suçlu o değil. Bizim milletimiz bence ondan çok daha suçlu. Eğer kimse mültecilere iş,ev veya daha farklı bir şey vermese sorun olmucak ve ülkelerine mecburen dönücek. Çoğu iş veren daha ucuza çalıştırmak için tutuyor mülteciler de mecburen duruyor çünkü oraya göre burası tabii ki daha iyi. Herkes evini veriyor eğer vermese yine ülkelerine dönücek büyük bir çoğunluğu.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aliveq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat Berkay Çakmak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar kronik sorunlar , Razer ve rampage ürünlerde teknik destek
Instagram
beratbc0
Steam
Aliveq
Facebook
Aliveq
Twitter
aliveqxd
Discord
Aliveq#4334
Reddit
aliveq
Kanka kemer tak beline gez çok var burada allaha sövüyorlar buradakiler sağlama al

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Arkadaşlar bugün suriyeliler ile başıma bir olay geldi anlatıyorum.Öncelikle bu 2 çocuk her gün gelip saha da oynuyorlar biz de arkadaşlarla basket falan oynuyoruz.Ama artık yetti her gün bize daracık alan kalıyor ve tek sorun bu da değil az sonra onu da anlatacağım her neyse sonra bunlar da gelip her gün oynuyorlar ama artık yetti yani düşünsene savaştan kaçıp bir yere sığınıyorsun ve ordakilerin hakkını yiyorsun banane kardeşim bu sahada ben oynuyorum benim alanımı kısıtlıyorsun düşünsenize sen savaştan kaçıyorsun birilerinin alanını gasp ediyorsun açıkçası ben bir yere savaştan kaçıp gitsem gururum yetmez ama bu insan olmayan varlıklar her gün bunu yapıyor.Hadi neyse geçelim bugün işte zaten birbirimize bakıp bakıp böyle her an patlasak kavga edicez gibi sonra bunlarda arkadaşımıza ingilizce bir küfür etti burda yazmayayım sonra bende aynı şekilde karşılık verdim sen kimseye küfür edemezsin suriyeden gelmişsin falan diyorum her neyse sonra bu arkadaşı itmeye başladı bende onu ayırmak için ittim sonra kavga başladı biz 3 kişiyiz sonra işte yumruk tekme falan atmaya başladı arkadaşın da saçını çekiyor biz bunlarla baya dövüşüyoruz böyle sonra abiler falan ayırdı çocuğun biri sonra gitti herhalde bir yeri fena acıdı neyse bizde işte bıraktık kavga etmeyi.Ama asıl olay bu değil artık yeter ya ulan Allah'ın suriyesinden gelmişsin bize sataşıyorsun ulan arkadaş hiç mi gurur olmaz.Neyse işte okuldaykende başka bir arap çetesi yani 4 kişi falan varlar geçenlerde biz oturuyorduk bizi kaldırmaya çalıştılar bende sakin bir dille burda biz oturuyoruz kalkarmısın dedim okul olmasa daha fazla şey derdim ama neyse :)
işte sonrada gittiler bugün aynı çeteyi başka çocuğa aynısı yaparken gördük Allah'tan çocuk biz gibi insaflı değil bir tane çaktı burnuna içimin yağları eridi.İşte bu kadar arkadaşlar açıkçası ben gerekenin yapılmasını isterim ama ne yazık ki onlar Ümmeti Muhammedimizin kardeşleri(!) maalesefki elimden bir şey gelmiyor keşke bunları malum kişide anlasa.
Suriyeli çocuk, senden güzel Türkçe konuşuyordur eminim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,258
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Suriyeli çocuk, senden güzel Türkçe konuşuyordur eminim.
Haklısınız hocam ama mesajlarınızdan anlaşıldığına göre sizin de çok güzel konuştuğunuz belli zaten.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
tarık06 V.2.0.0.1.0.0.2

TamerKs

80+ Silver
savaştan kaçıp bir yere sığınıyorsun ve ordakilerin hakkını yiyorsun banane kardeşim bu sahada ben oynuyorum benim alanımı kısıtlıyorsun düşünsenize sen savaştan kaçıyorsun birilerinin alanını gasp ediyorsun açıkçası ben bir yere savaştan kaçıp gitsem gururum yetmez
Çok ezber konuşuyorsun, çocuk kaçmayı tercih etmesede kararı annesi babası veriyor. Oradaki çocukların suçu yok, forumda gördüğüm çoğu genç daha babasına bilgisayar almak için ikna edemiyor bana "ben olsam gelmezdim" gibi ezber cümleler söylemeyin.
Ayrıca düzgün bir şekilde konuşan kavga etmeden olayı çözebilirdin.

Top Bottom