Neler Yeni

Sword art online yeni sezon nasıl?

burakylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Burak
Arkadaşlar selam SAO nun yeni sezonu cıktı ne düşünüyosunuz sezon ile ilgili? Ben şahsen genel olarak pek beğenmedim. İşleyiş ve konu uzadıkça uzuyo kitabında bile bu kadar uzun değildi. Onu geçtim çizimler çok çocukca gelmeye başladu artık. Özellikle Alicization sezonu ile beraber War of underworld'de de karakterlerin çizimleri çok parlak ve düz ama bu sezon nedense daha çok gözüme batmaya başladı.
Konu haricinde sezonları karşılaştırsanız nasıl bi sıralama yaparsınız?
Ben:
1.Sezon>3.sezon>2.Sezon>4.sezon>4.sezon2. kısım

(İlk sezon hepsini ağır farkla tokatlar keşke 1 den sonra hiçbiri çıkmasaydı tadında bıraksalardı)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,888
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Şu en son yaylı kız iniyodu gökten onun devamı mı çıktı?

burakylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu en son yaylı kız iniyodu gökten onun devamı mı çıktı?
Evet ordan sonrasının devamı geldi çok şükür 6 7 aydır bekliyodum geçen hafta gelsi şuan 2 bölüm yayında izleyebilirsin ama çok berbat önermem

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,888
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Evet ordan sonrasının devamı geldi çok şükür 6 7 aydır bekliyodum geçen hafta gelsi şuan 2 bölüm yayında izleyebilirsin ama çok berbat önermem
Ben seviyorum son sezonlarda güzel bence. Ama bi 4 bölüm çıksın öyle izliyim.

burakylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben seviyorum son sezonlarda güzel bence. Ama bi 4 bölüm çıksın öyle izliyim.
Belki de kirito ortalıkta olmadığı için bana öyle geliyodur ama yine de 1. Sezon ve 3.sezon dışındakiler pek hoşuma gitmiyo
Bu sezon da da kirito sahneye çıkınca belki fikrim değişir.

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,456
İsim
Musab
Belki de kirito ortalıkta olmadığı için bana öyle geliyodur ama yine de 1. Sezon ve 3.sezon dışındakiler pek hoşuma gitmiyo
Bu sezon da da kirito sahneye çıkınca belki fikrim değişir.
Kanka Asunaya ne oldu ben 1. Sezon u izleyip bıraktım. Spoiler falansa özelden yazsana.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
izlemedim hiç. saçma bir seri geldi bana. yanlış bri şey söyliyip linçy yemek istemiyorum

burakylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Burak
izlemedim hiç. saçma bir seri geldi bana. yanlış bri şey söyliyip linçy yemek istemiyorum
1.sezon ilk 12 bölüm baya güzel linç yiyebilirsin ama diğerler bölümler ile ilgili çok kötü yorumlar var zaten o konuda her türlü yorum ve gömüş yapılabilir. D tavsiye ederim kurtlar vadisi ilk 97 bölüm bunda ilk 12 bölüm

YkeremD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Kerem Dulkadir
Arkadaşlar selam SAO nun yeni sezonu cıktı ne düşünüyosunuz sezon ile ilgili? Ben şahsen genel olarak pek beğenmedim. İşleyiş ve konu uzadıkça uzuyo kitabında bile bu kadar uzun değildi. Onu geçtim çizimler çok çocukca gelmeye başladu artık. Özellikle Alicization sezonu ile beraber War of underworld'de de karakterlerin çizimleri çok parlak ve düz ama bu sezon nedense daha çok gözüme batmaya başladı.
Konu haricinde sezonları karşılaştırsanız nasıl bi sıralama yaparsınız?
Ben:
1.Sezon>3.sezon>2.Sezon>4.sezon>4.sezon2. kısım

(İlk sezon hepsini ağır farkla tokatlar keşke 1 den sonra hiçbiri çıkmasaydı tadında bıraksalardı)
4. sezon 2. part? ben sadece 4. sezon diye biliyorum 23 bölümden oluşuyo 2. partı açıklar mısın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,325
Üyeler
140,809
Son üye
freaqzer
Top Bottom