Neler Yeni

🔥İndirim Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

ulkekerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
kerem ulke
Numara taşıma işlemi 90 günde bir yapabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 gün kaldıysa bitmesine son aylık faturanı keserler sadece yani son kalan 20 günde kullanmış gibi ödersin başka ödeme yapmazsın
Yanlış bilgi, numaramı taşıdıktan 1 hafta sonra çekim gücünü beğenmediğim için tekrardam numara taşıdım. Turkcellden vodafona sonra tekrar turkcelle döndüm.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Yanlış bilgi, numaramı taşıdıktan 1 hafta sonra çekim gücünü beğenmediğim için tekrardam numara taşıdım. Turkcellden vodafona sonra tekrar turkcelle döndüm.
benim bildiğim de 3 gün 3 ay değil ama güvenemiyorum 😂

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
bu e devlette e-kayıt sekmesi teknik aksaklık sebebiyle çalışmıyor diyor sizde de öyle mi?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Can
nerde ucuz tarife ben mi göremiyorum? turkcell diye 5gb pakete 240 tl dayamışlar resmen. Yok mu ucuza tarife arkadaşlar maksimum 150 tl olan.
Göz doktoruna gidin.Herkes uygun tarife görüyorda acaba niye bir tek siz göremiyorsunuz? Teşekkür etmek yerine boş yapmada üstünüze yok.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

bumerang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
Bende de aynı şekilde hata veriyor. Ne zaman çözülecek acaba merakla bekliyorum.
Bugün turkcelle gittim. Pasajı arayıp 0850 222 2020 nolu numaradan başvurumu iptal ettirdim sonra bayiden işlemimi tamamladılar. Beklemek isteyenler içinse başka bir turkcell çalışanı, kısa süre içinde düzelmesini beklediklerini iletti. Karar sizin

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Bugün turkcelle gittim. Pasajı arayıp 0850 222 2020 nolu numaradan başvurumu iptal ettirdim sonra bayiden işlemimi tamamladılar. Beklemek isteyenler içinse başka bir turkcell çalışanı, kısa süre içinde düzelmesini beklediklerini iletti. Karar sizin
Ptesiye kadar beklerim düzelmezse dediğiniz gibi yaparım.

Mr.Ojaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yıldırım

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Barış Okçu
siz de yediniz mi bunu :kekw:
tanıdık turk telekom calısanım söyledi bunu araştırmadım ama inandım açıkçası eskiden aynı gün içerisinde değiştiriyorduk. Ama mantıken yeni bir faturasız hatta geçsem bile taahütlü olsa bile cayma hakkım mevcut bir yol yordam bulunur gibi

Top Bottom