Neler Yeni

Taahhütüm bitiyor internet ihtiyacım var hangisini almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kutay Orhan
Arkadaşlar selam , 1-2 aya kadar internet taahhütüm bitiyor ve tekrar taahhüt imzalatmak için arayıp duruyorlar.
Uzun süredir TTNET kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim oyunlarda çok pingim oluyor ve indirme süreleri çok uzun
Sizce Türknet e mi başvurmalıyım yoksa başka bir internet sağlayıcısı öneriniz var mı?
NOT: şuanda anlık kullandığım internetteki indirmeler ortalama 1 mbps/s - 2 mbps/s arası dolaşıyor.

121709

80+ Silver
Türknet.

WhoCares

80+ Gold
Arkadaşlar selam , 1-2 aya kadar internet taahhütüm bitiyor ve tekrar taahhüt imzalatmak için arayıp duruyorlar.
Uzun süredir TTNET kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim oyunlarda çok pingim oluyor ve indirme süreleri çok uzun
Sizce Türknet e mi başvurmalıyım yoksa başka bir internet sağlayıcısı öneriniz var mı?
NOT: şuanda anlık kullandığım internetteki indirmeler ortalama 1 mbps/s - 2 mbps/s arası dolaşıyor.
kullandığın hızı ve ücretide yazarsan daha iyi olur şuan diğer iss lere zam kapıda gibi bir şey bilesin :kekw:

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Firmaların sitelerinden altyapının ne kadar hız verdiğini sorgular mısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kutay Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TurkNet gibi bir şeye geçmede :)...
kanka kafama en çok yatan türknet ti açıkçası sen neden memnun değilsin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullandığın hızı ve ücretide yazarsan daha iyi olur şuan diğer iss lere zam kapıda gibi bir şey bilesin :kekw:
şuanda ttnet ten istedikleri fiyat 220 tl civarları
taahhüt imzalattıkları için seneye de 230 tl dediler
internet hızının artacağını düşünmüyorum fakat artacağını söylediler.

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Ben kendi tecrübelerimi aktarayım ilk türk telekom kullandım küçük bir ilçede yaşadığım için tek alt yapı türk telekoma aitti. Destek konusunda destek alabiliyordum fakat esktra bir şey yapmıyorlardı kopma olsun kesinti olsun oluyordu ama arıza kaydı oluşturduğunda ekip en azından gelip inceliyordu fakat sonradan fiyatları arttı diye bıraktım türknete geçtim. Türknet destek konusunda cidden çok kötü zaten telefonla ulaşamıyorsunuz ki kendilerine destek kaydı bırakıyorsunuz kendileri size ulaşıyor aranızda geçecek muhabbetler neredeyse hep aynı yok modem eski yok hattınız normal gözüküyor yok gerekli işlemleri yaptık vs. vs. cümleler kuruluyor çözüm kolay kolay sağlanmıyor ama taahütsüz bir internet veriyor orası tabi ki cazip ama bilinmesi gereken konu türknet kendi alt yapısı olmayan yerlerde türk telekom alt yapısını kullanıyor yani bir arıza olsa bile türk telekom ekibi geliyor tabi bu başka şirket olduğu için gelmesi daha uzun sürüyor birde fiyatları inanılmaz derecede arttı. Vodafone net geçtim 1 hafta durdum parası neyse verdim iptal ettim hani kötü sağlayıcı olur ya bunlar sağlayıcı bile değildi o kadar leşti uzak dur. Şuan Gıbırnet kullanıyorum yine aynı şekilde türk telekomun alt yapısı ama rakip firmalara göre daha ucuz alt yapı aynı olduktan sonra he türk net he speed net he mileni hepsi aynı.

WhoCares

80+ Gold

şuanda ttnet ten istedikleri fiyat 220 TL civarları
taahhüt imzalattıkları için seneye de 230 TL dediler
valla şu aralar taahhüt daha avantajli bana göre heleki son gelen netspeed zamından sonra diğerleride yapıştıracak ona göre seçimini yap sonra üzülme niye geçtim diye :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ozan Aydın

şuanda ttnet ten istedikleri fiyat 220 TL civarları
taahhüt imzalattıkları için seneye de 230 TL dediler
Baya komikmişsin, sebebi nedir peki?
Asla ve asla aldırmamaya özen gösteriyorum internetimiz gitmişti 3 güne gelir dediler 3 ay gelmedi telefonlarımızı da açmadılar.

121709

80+ Silver
Asla ve asla aldırmamaya özen gösteriyorum internetimiz gitmişti 3 güne gelir dediler 3 ay gelmedi telefonlarımızı da açmadılar.
Ben yaşamadım, yaşayanda görmedim. İlk kez sizden duyuyorum. Kanıtınız var mı?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
TT genel yüzdeye vurduğun zaman oyun sunucularında en iyi pingi sağlayan firma. TT'de ping sorunu yaşıyorsan ortada başka bir sorun vardır. Ya portunda, ya modeminde ya da kablonda.

İndirme hızında kullandığın mbps paketine göre doğrudan etken. X firmasına geçsende benzer sorunlar devam edecektir yüksek ihtimal, yaşadığın sorunların kaynağını bulman ve çözmen/çözdürmen daha iyi bir öneri olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kutay Orhan
kanka cayma bedeli yok zaten keşke çıksaydınız 3 ay boyu internetsiz kalmak gerçekten büyük bir cesaret hele bu dönemde.

Top Bottom