Neler Yeni

Taahhütüm bitiyor internet ihtiyacım var hangisini almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kutay Orhan
geçin hocam türknette sürekli kesinti yaşayan sıkıntı çeken arkadaşlar var eğer fiyatınjn önemi yoksa altyapınızın desteklediği en üst pakete geçiş yapın derim
kablonet e danıştım 100 mbps sınırsız internet 250 tl dediler fakat taahhüt ve cayma bedeli var + modem + kurulum parası yok.
Bu seçenekler iyi midir sizce?

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
kablonet e danıştım 100 mbps sınırsız internet 250 TL dediler fakat taahhüt ve cayma bedeli var + modem + kurulum parası yok.
Bu seçenekler iyi midir sizce?
hocam altyapıyla ilgili sanırım ama ben 1 gbps 400 tl ödüyorum ama iyi 250 tl sanırım normalde de o fiyatlarda sanırım

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
şuanda adsl kullanıyorum fakat vdsl geçeceğim sencede sorun bunda olabilir mi?
ADSL milattan kalma bir teknoloji :) Tabii ki baş sebeplerinden biri. VDSL geçtiğinizde her konuda iyileşme olacaktır.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Ömer Keskin

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek

antiKoR71

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Dünyalı Birisi
Güncel piyasa şartları düşünüldüğünde taahhütlü internet kullanmak daha cazip.
Ayrıca teknik destek ve aradığında karşında bir muhatap arıyor isen Türk Telekom diyeceğim.

Bunu diyeceğimi 1-2 sene önce bende düşünmezdim. Ama artık Türk Telekom 'un taahhütlü kampanyaları daha cazip.
100MB bağlantıya geçen ay;
İlk yıl 245TL, ikinci yıl içinse 265TL 'den anlaştım.

etnetalw

80+ Bronze
Arkadaşlar selam , 1-2 aya kadar internet taahhütüm bitiyor ve tekrar taahhüt imzalatmak için arayıp duruyorlar.
Uzun süredir TTNET kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim oyunlarda çok pingim oluyor ve indirme süreleri çok uzun
Sizce Türknet e mi başvurmalıyım yoksa başka bir internet sağlayıcısı öneriniz var mı?
NOT: şuanda anlık kullandığım internetteki indirmeler ortalama 1 mbps/s - 2 mbps/s arası dolaşıyor.
Yurtdışı oyun oyuncusu iseniz fixnet öneririm yurtdışı bir cok oyuna direkt peeringi var. Düşük gecikme sunuyor.
Looking glass da var.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Arkadaşlar selam , 1-2 aya kadar internet taahhütüm bitiyor ve tekrar taahhüt imzalatmak için arayıp duruyorlar.
Uzun süredir TTNET kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim oyunlarda çok pingim oluyor ve indirme süreleri çok uzun
Sizce Türknet e mi başvurmalıyım yoksa başka bir internet sağlayıcısı öneriniz var mı?
NOT: şuanda anlık kullandığım internetteki indirmeler ortalama 1 mbps/s - 2 mbps/s arası dolaşıyor.
Merhaba, anladığım kadarıyla interneti oyun oynamak ve çoğunlukla oyun indirmek için kullanıyorsun hocam
Şehrini ve altyapı türünü de paylaşabilirsen ihtiyacına daha uygun öneriler alabilirsin, ben de bu bilgiler ışığında öneride bulunmak isterim :)

Top Bottom