Neler Yeni

Taahhüt Bitiyor Yeni ISS ???

uribiru

80+
İnternetinden memnun isen genel olarak bir sorunun yoksa sana teklif sunarlar bitmeye yakın yenilemeni tavsiye ederim 2 yıl fiyatı taahhüt iyi olur
onda da şöyle bir çakallık planlamışlar
sitelerindeki 16mbps paket ilk yıl 150 ikinci yıl ise 220 tl
arayıp sunduğu teklifte aynı paketi ilk yıl 165 ikinci yıl 200 tl

siteden almayıpta tekliflerini kabul edersem 2 yıllık müşteri olmama rağmen alacağım indirim sadece ve sadece 60 tl :D
(site fiyatı ile toplam 2 yılda = 4440tl // verdikleri teklif ile toplam 2 yılda 4380 tl)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o beni de baya sinir etti sonra netspeed falan geçecektim baktım o da zam yaptı dedim bari aile eviyle aynı olsun referans koduyla 30tl düşer her ay.
her ay referans kodu felan uğraşamam ki...

Bünyamina

80+ Gold
sitelerindeki 16mbps paket ilk yıl 150 ikinci yıl ise 220 TL
arayıp sunduğu teklifte aynı paketi ilk yıl 165 ikinci yıl 200 TL

siteden almayıpta tekliflerini kabul edersem 2 yıllık müşteri olmama rağmen alacağım indirim sadece ve sadece 60 TL :D
(site fiyatı ile toplam 2 yılda = 4440tl // verdikleri teklif ile toplam 2 yılda 4380 TL)
Sende ters yapsan taahhüt biter bitmez çıkacağım netten diye sana özel teklif sunma moduna geçseler normalde yapıyorlardı müşteri kaybetmek istemezler 200tl ödeyeceksen 16 mbps ye mantığı yok
arkadaşların önerdikleri netler daha mantıklı oluyor zam gelse bile aradaki fark kapanır

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
sitelerindeki 16mbps paket ilk yıl 150 ikinci yıl ise 220 TL
arayıp sunduğu teklifte aynı paketi ilk yıl 165 ikinci yıl 200 TL

siteden almayıpta tekliflerini kabul edersem 2 yıllık müşteri olmama rağmen alacağım indirim sadece ve sadece 60 TL :D
(site fiyatı ile toplam 2 yılda = 4440tl // verdikleri teklif ile toplam 2 yılda 4380 TL)

her ay referans kodu felan uğraşamam ki...
Yok hocam öyle değil referens koduyla bağlayınca 6 ay boyunca her ay 28tl düşüyor fatura tutarından.

uribiru

80+
Sende ters yapsan taahhüt biter bitmez çıkacağım netten diye sana özel teklif sunma moduna geçseler normalde yapıyorlardı müşteri kaybetmek istemezler 200tl ödeyeceksen 16 mbps ye mantığı yok
arkadaşların önerdikleri netler daha mantıklı oluyor zam gelse bile aradaki fark kapanır
zammın da haddi hesabı yokki enflasyonun net yüzdesini söyleyebilen yok :D
bugün slm.ycl02 nin dediğine göre 170 tl olan internet hadi 1-2 ay değil de 5 ay 6 ay sonra 2 katına katlanmayacağı ne malum...

Yok hocam öyle değil referens koduyla bağlayınca 6 ay boyunca her ay 28tl düşüyor fatura tutarından.
söylediğin iyi oldu onu da değerlendireyim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
zammın da haddi hesabı yokki enflasyonun net yüzdesini söyleyebilen yok :D
bugün slm.ycl02 nin dediğine göre 170 TL olan internet hadi 1-2 ay değil de 5 ay 6 ay sonra 2 katına katlanmayacağı ne malum...

söylediğin iyi oldu onu da değerlendireyim
Doğru diyorsunuz hocam sözde hazirana kadar zam yok garantisi vermişlerdi fos çıktı. Ama yeni gelen beklenmedik zamdan etkilenmiyor onu da diyeyim. Bize 170tl iken yeni bağlamış olanlar 140dan devam etmişlerdi.

uribiru

80+
Doğru diyorsunuz hocam sözde hazirana kadar zam yok garantisi vermişlerdi fos çıktı. Ama yeni gelen beklenmedik zamdan etkilenmiyor onu da diyeyim. Bize 170tl iken yeni bağlamış olanlar 140dan devam etmişlerdi.
hocam şimdi şöyle ki benim bölgemde boş port yok
türknet de diyorki taahhütün dolmadan bana gel ben eski iss'n e iş emri yollıyayım port kaybetme riskin olmadan geçirelim seni türknete
yarın öbür gün türknet'e zam gelince de atıyorum milleniye geçmek istedim diğerlerinin de böyle bir hizmeti varmı ? portumu kaybetmemem gerek

Hasan344

80+ Gold
Millenicom 100mbps olan paketten kullanıyorum ve çok memnunum.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
hocam şimdi şöyle ki benim bölgemde boş port yok
türknet de diyorki taahhütün dolmadan bana gel ben eski iss'n e iş emri yollıyayım port kaybetme riskin olmadan geçirelim seni türknete
yarın öbür gün türknet'e zam gelince de atıyorum milleniye geçmek istedim diğerlerinin de böyle bir hizmeti varmı ? portumu kaybetmemem gerek
Doğru diyor varolan porttan geçiş yaparsın sıfırdan bağlantı kurulmadigi için sorun yok.

uribiru

80+
Doğru diyor varolan porttan geçiş yaparsın sıfırdan bağlantı kurulmadigi için sorun yok.
yok doğrusunda yanlışında değilim
türknet'e zam gelse veya kullanmak istemesem başka bi operatör de bunu yapıyor mu ?
mevcut porttan veriyormu internet hizmetini ???

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
yok doğrusunda yanlışında değilim
türknet'e zam gelse veya kullanmak istemesem başka bi operatör de bunu yapıyor mu ?
mevcut porttan veriyormu internet hizmetini ???
Evvet. Millenicom yapıyor denemistik bı ara.

Cihangir

80+ Gold
merhaba,
türk telekom kullanıyorum ve taahhüt 1 ay sonra bitiyor...
vds hattı üzerinden internet alıyordum fiber altyapım yok buna uygun paketler sunan taahhütlü internet sağlayıcısı önerir misiniz ?

ek: malum 1 ay sonra taahhüt bitecek benim ne yapmam gerek ?? arayıp taahhüt sonrası internet kullanımında çok fazla ücret alındığını söylediler benim bu ücreti vermemek için ne yapmam gerek ???
türknet al en iyisi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,479
Üyeler
149,391
Son üye
TTTezel
Top Bottom