Neler Yeni

Yardım TürkNet hep internet kesiliyor ve gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efe Sezer
Benim tanıdığım elektrikçi vardı. O kalitelisinden cat6 veya cat7 bir kablo çekti. Birazdan bakıp yazarım ne olduğunu kablonun. Kablonun kalitesi etkiliyor bu arada bence baya.
doğrudur hocam peki iç tesisatı değiştirmek size ne kadara mal oldu

kırmızışarapp

80+ Silver
tenda v12 almayı düşünüyordum zaten sıkıntı modemdedir diye almalımıyım
Modemi değiştirmeden önce tesisatı değiştir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

doğrudur hocam peki iç tesisatı değiştirmek size ne kadara mal oldu
Ben o işlere pek karışmadım. Babamla birlikte çektiler. Bende hafiften yardım ettim. Büyük ihtimalle ücret almamıştır. Aldıysa da çok bir şey tutmaz. Elektrikçiler 100 tl işçilik birde metre başına bir ücret alıyor genelde. Birkaç siteden ilan vermiştim ama tanıdık geldiği için gerek kalmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Efe Sezer
Modemi değiştirmeden önce tesisatı değiştir.

Ben o işlere pek karışmadım. Babamla birlikte çektiler. Bende hafiften yardım ettim. Büyük ihtimalle ücret almamıştır. Aldıysa da çok bir şey tutmaz. Elektrikçiler 100 TL işçilik birde metre başına bir ücret alıyor genelde. Birkaç siteden ilan vermiştim ama tanıdık geldiği için gerek kalmadı.
tamamdır gerçekten çok teşekkür ederim yadırmcı olduğunuz için

kırmızışarapp

80+ Silver
tenda v12 almayı düşünüyordum zaten sıkıntı modemdedir diye almalımıyım
Bu arada Tenda ürünlerini deneyimlemedim. Fakat TP-link arayüzü çok basit. O fiyatlara TP-LİNK Archer VR300 alabilirsin. Hatta bana fiber altyapı çektiği için Türknet ve yeni modem verdiği için ben eski TP-LİNK Archer VR300 modemimi satılığa koydum. Ona da bakabilirsin. Biraz reklam gibi oldu ama olsun dbbddbbddb.

tamamdır gerçekten çok teşekkür ederim yadırmcı olduğunuz için
Rica ederim. Aynı sorunu bende yaşayıp yüzlerce kez destek kaydı oluşturup Türknet'e küfür ediyordum. Meğersem sorun harbi bendeymiş. Bir süre sonra fiber çektiler sokağa şimdi de GigaFiber kullanıyorum. Mutluyum Türknet'le şuan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,526
Üyeler
149,401
Son üye
Zomks
Top Bottom