Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
neredeyse ülkerin yarısı kadar para harcanmış vay

Maykıl

80+ Silver
1664055364050.png

thy 2milyar değilken bir oyuna 2milyar mı verdiler şimdi :D
kaynak:https://brandirectory.com/rankings/turkey/

güvenilir mi? bilmiyorum

Jacket

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
thy 2milyar değilken bir oyuna 2milyar mı verdiler şimdi :D
kaynak:https://brandirectory.com/rankings/turkey/

güvenilir mi? bilmiyorum
1664055871100.png

TL bitmiş bence kıyaslamayalım kaynak da doğru 2 Milyar dolar harcanmış oyuna.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
adamlar gta 5 den 10 15 milyar dolar kar ettiyse demek ki böyle bir yatırım yapmaktan kaçınmıyorlar çok büyük risk çok büyük para gta 6 duydukça her gün beklentim yükseliyor. Umarım arabalar gerçek markalar olur.

Jacket

80+ Silver
adamlar gta 5 den 10 15 milyar dolar kar ettiyse demek ki böyle bir yatırım yapmaktan kaçınmıyorlar çok büyük risk çok büyük para gta 6 duydukça her gün beklentim yükseliyor. Umarım arabalar gerçek markalar olur.
GTA V 170 milyon ünite satış yaptı toplam 2022 deki son güncellemeye göre her sene en çok satan oyunlarda oldu ben Rockstar Games in GTA V den kazandıkları parayı hayal edemiyorum.
Arabalarda gerçek marka olmaz telif hakkı ödemek zorundalar her marka için ama zaten GTA V de arabalar çok iyiydi tabi gerçek marka olmasını isteyenler de var ama Rockstar Games Kendi evrenini yaratığı için hep adları farklı oluyor mesela şehirler de aynı Los Angeles = Los Santos, New York City = Liberty City, Miami = Vice City gibi her şey kendi evrenini özgün oluyor her GTA serisinde.

Son düzenleme:

MYSTIC

80+ Silver
Cidden şu araba listesinde yeni şeyler görmek istiyorum.Ses paketleri de farklı olsun artık.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
GTA V 170 milyon ünite satış yaptı toplam 2022 deki son güncellemeye göre her sene en çok satan oyunlarda oldu ben Rockstar Games in GTA V den kazandıkları parayı hayal edemiyorum.
Arabalarda gerçek marka olmaz telif hakkı ödemek zorundalar her marka için ama zaten GTA V de arabalar çok iyiydi tabi gerçek marka olmasını isteyenler de var ama Rockstar Games Kendi evrenini yaratığı için hep adları farklı oluyor mesela şehirler de aynı Los Angeles Los Santos New York City Liberty City Miami Vice City gibi her şey kendi evrenini özgün oluyor her GTA serisinde.
aslında gta 5 de gerçek arabalar olcaktı çabuk parçalanıyor diye markalar istememişti yani bence pek dünyasıyla alakası yok gta 5 arabaları kötü gerçeğe göre çok detaysız çoğu sesleri kötü iç tasarım kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cidden şu araba listesinde yeni şeyler görmek istiyorum.Ses paketleri de farklı olsun artık.
cidden öyle olması lazım sesler falan forza da ki gibi olsa falan

herkes telif ücretlerine takmış da forza serisinde yarış oyunlarında telif ödeniyor koca rockstar mı ödeyemiyecek .D

MYSTIC

80+ Silver
aslında gta 5 de gerçek arabalar olcaktı çabuk parçalanıyor diye markalar istememişti yani bence pek dünyasıyla alakası yok gta 5 arabaları kötü gerçeğe göre çok detaysız çoğu sesleri kötü iç tasarım kötü

cidden öyle olması lazım sesler falan forza da ki gibi olsa falan

herkes telif ücretlerine takmış da forza serisinde yarış oyunlarında telif ödeniyor koca rockstar mı ödeyemiyecek .D
Çok rahat hallederler telif işini.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Çok rahat hallederler telif işini.
bence de markalar kaza olayına okey olursa hallolur ki artık GTA öyle büyük bir marka haline geldi ki tüm arabalar için özellikle yeniler için reklam bile olur oyunda 150 milyon satan oyun mu var ki istemesinler umarım sesler ve arabalar gerçeğe çok yakın olur

Jacket

80+ Silver
GTA Evreni ile alakalı zaten.

Bu videoları da izlemenizi tavsiye ediyorum güzel videolar.

Son düzenleme:

woody

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
woody
Dostum bende seni anlamıyorum her attığım cevaba gülücük atıyorsun fena taktım sana kafayı. Ayrıca resmen ülke sorunu yaptınız bu konuyu altı üstü oyun ne bu CIA ajanı gibi sürekli bir şeyler araştırıp buraya atıp duruyorsun. Yahu aileden birine bir şey olsa bu kadar araştırma yapmazsın. Oyun bu ya altı üstü. Rockstar önlemini almamış her yerde paylaşılmış ne yapayım yani oturup ağlayayım mı?
bilader sana ne istersek her dakika konusuruz. sana giren cikan ne?

4987FE7D-224A-4ADE-ACEB-1689AAA518B1.jpeg

Jacket

80+ Silver
#SON DAKİKA: Rockstar'ın hacklenmesi üzerine tutuklanan İngiliz genç, Uber daha önce Microsoft, Nvidia'ya saldırmakla suçlanmıştı.

Hacker & GTA 6 sızıntısı yapan Teapotuber Cumartesi günü mahkemedeydi ve gözaltında kalması bekleniyor. Rockstar ve Uber'e yönelik saldırıda en az iki kişinin daha yer aldığına inanılıyor ve ek tutuklamalar bekleniyor. Bu resmi, yüzünü ve başka bir resmi daha gördüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom