Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

Jacket

80+ Silver
Son düzenleme:

Dolar

80+ Bronze

Jacket

80+ Silver
Aynen evet hit alacak ülke gündemine oturacak günlerce bu konu konuşulup tartışılacak haberlere de çıkacak.
Ben anlamıyorum neden hala yazıyorsun kimse sana bir şey yazmıyor anlamak istemediğin senin oyunun erken aşama oynanış görüntülerine kötü ve mobil oyun demen 480p kalitedeki video hem de biz de sana onu açıkladık ama anlamayınca sen bir şey yazmadık ama sen hala gelip millete toksik bir şekilde sıkıntı veriyorsun uzatmaya gerek yok yazma konuya lütfen artık senden başka bir şey istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rockstar Games güvenliğe çok daha fazla yatırım yapacak. Şu anda son derece deneyimli bir "Soruşturma Analisti" arıyorlar. İş şu adreste listelenmiştir: @HitmarkerJobs. Bir kaynak bana bunun sadece bir başlangıç olduğunu söyledi. "Bu bir daha asla olamaz." temelde R*'nin sloganıdır.

Son Dakika: 17 Yaşındaki GTA 6 Hacker İddiası, kefalet koşullarının ihlali ve iki bilgisayar kötüye kullanımı ile suçlanıyor. Bugün mahkemeye çıkacak. Kesinlikle hem Rockstar Games hem de Uber'in hacklenmesiyle suçlanıyor gibi görünüyor.

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
Ben anlamıyorum neden hala yazıyorsun kimse sana bir şey yazmıyor anlamak istemediğin senin oyunun erken aşama oynanış görüntülerine kötü ve mobil oyun demen 480p kalitedeki video hem de biz de sana onu açıkladık ama anlamayınca sen bir şey yazmadık ama sen hala gelip millete toksik bir şekilde sıkıntı veriyorsun uzatmaya gerek yok yazma konuya lütfen artık senden başka bir şey istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KIRILMA: Londra Polisi açıklama yayınladı. 17 Yaşındaki İddiası GTA 6 Hacker, iki kez kefalet koşullarını ihlal ve iki kez bilgisayarı kötüye kullanmakla suçlanıyor. Bugün mahkemeye çıkarılacak. Kesinlikle Rockstar Games ve Uber'in hack'lenmesiyle suçlanıyor gibi görünüyor.
Merakla fragmanı bekleyen ben. Sadece hikayesi için takip ediyorum, herseyini öğrendik heyecanı kalmadı.

Jacket

80+ Silver
Merakla fragmanı bekleyen ben. Sadece hikayesi için takip ediyorum, herseyini öğrendik heyecanı kalmadı.
Bence hiç bir şey bu gördüklerimiz sadece erken geliştirme aşamasından görüntüler geliştirme sürecindeki oyunlar 6 ay de bile çok feci şekilde değişiyor bu bizim gördüğümüz oyunun 2019-2020'deki hali o yüzden heyecanınızı geri yükseltebilirsiniz.
Fragman da dava sürecinden sonra gelir eğer hackerımız bu arkadaş ise.

Son düzenleme:

ByKayseriLi

80+ Bronze

Dostum bende seni anlamıyorum her attığım cevaba gülücük atıyorsun fena taktım sana kafayı. Ayrıca resmen ülke sorunu yaptınız bu konuyu altı üstü oyun ne bu CIA ajanı gibi sürekli bir şeyler araştırıp buraya atıp duruyorsun. Yahu aileden birine bir şey olsa bu kadar araştırma yapmazsın. Oyun bu ya altı üstü. Rockstar önlemini almamış her yerde paylaşılmış ne yapayım yani oturup ağlayayım mı?

Jacket

80+ Silver
Dostum bende seni anlamıyorum her attığım cevaba gülücük atıyorsun fena taktım sana kafayı. Ayrıca resmen ülke sorunu yaptınız bu konuyu altı üstü oyun ne bu CIA ajanı gibi sürekli bir şeyler araştırıp buraya atıp duruyorsun. Yahu aileden birine bir şey olsa bu kadar araştırma yapmazsın. Oyun bu ya altı üstü. Rockstar önlemini almamış her yerde paylaşılmış ne yapayım yani oturup ağlayayım mı?
Gülücük atmazsam sorunumuz çözülecek mi eğer yazmayacaksan artık bütün atığım gülücükleri geri alabilir evet yazman yeterli ama bak bir Psikoloğa görün hiç iyi değil durumun kaç yaşındansın bilmiyorum ama böyle sıkıntılı gibi saçma sapan cevaplar yazman ruh sağlığın hakkında ciddi problemlerin olduğunu gösteriyor.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
Usta adam ailenle GTA 6 yı kıyasladı resmen
Ayn arkadaşın psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum ben verdiği cevaplar yazdığı her şey çok saçma bağlantı kurarken bile çok farklı alakasız konular ile bağlıyor kendisi acilen bir psikoloğa görünmesi lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom